TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Magazín TYMPOL PLUS - rady a tipy

Omezovač výkonu

Omezovač výkonu PMH-01 slouží k automatickému odpojení napájení v kontrolovaném obvodu v situaci překročení nastavené hodnoty výkonu odebíraného spotřebičem.

Retro vypínače nemusí být drahé

Dnešní moderní doba našla zalíbení také v retro stylu. Ve venkovském stylu se zařizují především interiéry na chalupách a chatách. Trh nabízí mnoho variant retro vypínačů. Náš E-shop nabízí levnou alternativu retro vypínačů Opál-bis

Schémata zapojení vypínačů

Máme mnoho dotazů s prosbou o schémata zapojení vypínačů. V následujícím textu naleznete schéma zapojení nejběžnějších nabízených vypínačů. Vypínače a zásuvky všech designových řad, které nabízíme, mají zapojení stejné.

Bezdrátové ovládání SUPLA

Mezi nejoblíbenější technologie moderní doby patří bezesporu bezdrátové ovládání čehokoliv. Bezdrátové ovládání SUPLA na bázi internetových přenosů je velmi snadno dostupné, poměrně levné a nevyžaduje speciální přípravu elektroinstalací.

Pozvánka na prezentaci výrobků

pozvánka na školení - prezentaci výrobků

Novinky 2019 v interiérovém svícení

Nové série moderních interiérových svítidel

Ampér 2019

Vystavujeme v Brně

Designová podhledová svítidla Konekto

Variabilní podhledová světla vysoké kvality se Vašemu interiéru přizpůsobí.Uživatel má možnost vytvořit kvalitní, efektivní a efektně vypadající osvětlení přesně podle svých představ.

LEDIX - rozšířená nabídka

Oblíbenost LED svítidel LEDIX v rozměru 80 x 80 mm stálé stoupá. Proto jsme pro Vás rozšířili nabídku svítidel v této rozměrové modifaíkaci o svítidla s povrchovou úpravou v barvě bílé.

Vypínače a zásuvky v kombinaci se dřevem

Přírodní materiály se vrací do našich interiérů. Po velké "plastové revoluci" se opět hlásí o slovo přírodní materiály. Dřevo se v interiérech prosazuje stále častěji. Přinášíme Vám nabídku vypínačů a zásuvek s dřevěnými rámečky.

Novinka! Bezdrátový domovní zvonek s instalací do síťové zásuvky

Konečně je tady. Velice spolehlivý, tvarově neotřelý, praktický a vybavený mnoha užitečnými funkcemi. Bezdrátový domovní zvonek BULIK II, který je napájen ze síťové zásuvky 230V.

Prodlužovací přívod s navíjením

Malý pomocník pro velký úklid pod psacím stolem, aneb jak se nezamotat v kabelech

Dálkově ovládané zásuvky nabízí širokou škálu použití

Dálkově, telefonem, ovládaná zásuvka Vám například umožní přijet na víkend do vytopené chaty. Můžete spustit, případně vypnout jakýkoliv spotřebič na jakoukoliv vzdálenost. Omezení jste pouze signálem Vašeho operátora mobilní sítě.

Sady pro bezdrátové ovládání

Sady bezdrátového ovládání najdou uplatnění v místech kde chybí nebo je nedostateční kabelové vedení. V domácnostech přibývá spotřebičů a zároveň se zvyšují nároky na komfort jejich ovládání.

Osvětlení schodiště

Máte krásné schodiště a chcete jej účelově, úsporně a elegantně nasvítit. Pak určitě navštivte nabídku LED osvětlení LEDIX koncipovanou především pro osvětlení schodišť a chodeb.

Použití bezdrátových zvonků

Některé bezdrátové zvonky umožňují variabilní pokročilé využití. Zajistí příjem zvonění na několika místech domu - garáž, dílna, sklep, oddělené patro, pracovna ... Naopak uzajistí příjem signálu z tlačítek kolem domu. Tyto funkce Vám spolehlivě zajistí bezdrátový zvonek BULIK.

Kouř v obytných domech

Autonomní hlásič požáru upozorní na vzniklé nebezpečí přítomné osoby, tím ochrání mnoho životů a materiální hodnoty

Ovládání žaluzií

Pokud chcete svá okna vybavit elektricky ovládanými žaluziemi, je třeba připravit správnou elektroinstalaci. Možností je více. Vyberte si tu, která bude nejlépe vyhovovat Vašemu domu , bytu a Vašim požadavkům. Nabízíme informace, které Vám pomohou správně vybrat.

Podle čeho vybrat domovní zvonek

Zvonek na 8 nebo 230 V? Třeba Vám tento článek pomůže rozhodnout.

Jak u nás objednat vypínače

V našem e-shopu je možné zakoupit vypínače a zásuvky v několika designových sériích a mnoha barevných variantách. Abychom Vám usnadnili nákup, nabízíme několik informací k nakupování: