TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Magazín TYMPOL PLUS - rady a tipy

Nebezpečí spojená se zemním plynem a propan-butanem

Které plyny využívané v domácnosti ohrožují naše zdraví a bezpečnost a jak se proti tomuto nebezpečí chránit?

Hledáme kolegu na volnou pracovní pozici

Dáme Ti svobodu, ale i jistotu v podobě fixního platu, firemní auto k dispozici i pro soukromé účely a prostředí firmy vyznávající zdravý rozum, kde budeš mít prostor pro samostatnou práci a své vlastní názory.

Jak připravit elektroinstalaci

Stavíte? Připravujete rekonstrukci? Na rozmístění vypínačů, zásuvek a svítidel je dobré myslet už na samém začátku. Dobře připravená elektroinstalace zlepší funkčnost, výsledný vzhled a může ušetřit peníze i starosti.

Fotovoltaika v praxi

Jedním ze základních požadavků pro použití solárních panelů je maximální využití vlastní produkce pro pokrytí spotřeby domácnosti. Pokud se rozhodnete pro investici do solárních panelů je dobré maximalizovat výkon a zajistit co největší efektivitu práce solárních panelů.

Vlhkost v interiéru

Vlhkost ovlivňuje naši pohodu, to asi všichni víme. Proč je dobré sledovat parametry vlhkosti v našich interiérech? Jak můžeme parametry vlhkosti spolu s aktuální teplotou sledovat? Čtěte v tomto článku.

Prodlužky, prodlužovačky, prodlužovací přívody. Jak vybrat a jak je používat

Prodlužovací přívody jsou nezbytnými pomocníky v domácnosti. Nevím čím, to je, ale u nás pořád chybí :) Jak si prodlužovací přívod vybrat a na jaká kritéria se zaměřit?

Jak se mění každodennost díky novým technologiím?

Internet věcí - nová koncepce pro moderní životní styl

Spínané napájecí zdroje v moderní automatizaci budov a průmyslové automatizaci

Rozvoj moderních technologií zasahuje téměř do všech oblastí našeho života. Skvělým příkladem technologického pokroku je dynamický rozvoj automatizace a s ním i rostoucí poptávka po specializovaných napájecích zdrojích.

Žaluziové vypínače a jejich využití

Všechny naše designové série vypínačů a zásuvek obsahují také žaluziové vypínače. Jejich využití není omezeno pouze na ovládaní žaluzií. Jak se dají v moderních domácnostech využít vám poradíme v tomto článku.

Vypínače a zásuvky interiéru na míru

Máte vybraný nábytek, víte jak chcete vymalovat, všechno je do puntíku naplánováno. Chybí jen vybrat ty správné vypínače a zásuvky, aby vše klaplo do posledního detailu. Ale nedaří se Vám najít co byste potřebovali. Máme pro Vás řešení. Vytvořte kombinaci interiéru na míru.

Otravám oxidem uhelnatým lze velmi dobře předcházet

Co stojí za to vědět o oxidu uhelnatém? Jak se vyhnout otravě? Jaká další nebezpečí na vás čekají na zdánlivě nejbezpečnějším místě – ve vašem vlastním domově? Čtěte...

8 praktických rad: Na co nezapomenout při umisťování vypínačů

Pokud se při stavbě nebo rekonstrukci dostanete do fáze, kdy je potřeba vysekat elektroinstalaci do zdí, dobře si rozmyslete, kde chcete mít rozmístěné vypínače, abyste později nemuseli rozvody dodělávat a měnit.

Retro vypínače a zásuvky – stará láska nerezaví

Instalování retro vypínačů a zásuvek může mít mnoho důvodů – někdy se využívají z nostalgie, někdy kvůli designu a někdy prostě proto, že se nám retro líbí.

Vestavné zásuvky značky GTV – vlastnosti, výhody a použití

Vestavné zásuvky, které suplují přítomnost klasických zásuvek nebo prodlužovacích kabelů, najdou své uplatnění v pracovnách, dílnách, kuchyních, dětských pokojích i v kancelářích.

Teplou nebo studenou bílou?

Když kupujeme světlo nebo žárovku vybíráme mezi "teplou a studenou" barvou svícení světelného zdroje. Tento článek vám pomůže se v této problematice zorientovat.

Luxusní, kvalitní a levné vypínače a zásuvky série Magic

Vypínače a zásuvky už dávno nejsou pouhým prostředkem sloužícím pouze k zapnutí nebo vypnutí světel. Moderní vypínače se stávají designovou součástí interiérů, doplňují ho a vytvářejí krásný funkční prvek prostoru.

Zápustné elektrické zásuvky jsou velmi praktické

Potřebujete víc zásuvek? Monitor, nabíječka, tiskárna… Elegantní a efektivní řešení nabízí vestavné zásuvky do pracovní plochy. Existuje mnoho variant s zásuvkami na kulaté zástrčky, ploché vidlice, USB porty.

Krytí "IP" a co to znamená

Výrobky bývají označené údajem IP xx, kde xx jsou dvě číslice. Ty charakterizují vlastnosti výrobku a jeho omezení ohledně umístění v prašném prostředí nebo místě vystaveném působení vody. V článku vám nabízíme vysvětlení jednotlivých číselných údajů.

Seznamte se se svítidly LEDIX

Krátce a přehledně popsaná svítidla LEDIX pro osvětlení chodeb a schodišť v exkluzivním videu. Poznejte výhody kvalitního orientačního osvětlení.

Poradíme Vám, jak zapojit vypínače

Vypínače i zásuvky jsou nepostradatelnou součástí každého interiéru. Bez zásuvek bychom nebyli schopni připojit elektrospotřebiče do elektrické sítě a bez vypínačů bychom si nerozsvítili. V následujících řádcích jim věnujeme více pozornosti.

Hledáme posilu do pracovního týmu na pozici produktový specialista. Více informací v blogu nebo na 731504584

X