TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Magazín TYMPOL PLUS - rady a tipy

Aplikace svítidel s pohybovým čidlem

Nejběžnější aplikací LED svítidel Ledix se zabudovaným pohybovýmsenzorem je instalace na schodištích a chodbách. Umožňuje spínání světelného zdroje po detekování pohubu ve snímáné zóně.

Aplikace svítidel LEDIX s rádiovým přijímačem

Zabudovaný rádiový přijímač umožňuje bezdrátově ovládat svtidla dálkovým ovládaním

Návod k obsluze prodlužovacích přívodů

Použití i tak základního vybavení jako je prodlužovací přívod má své zásady pro bezpečné používání. V zájmu dlouhodobého a bezproblémového používání by se neměly podceňovat.

Hledáme obchodního manažera!

Dáme Ti svobodu, ale i jistotu v podobě fixního platu, firemní auto k dispozici i pro soukromé účely a prostředí firmy vyznávající zdravý rozum, kde Tě necháme si hrát :-)

Bezdrátový domovní zvonek na baterie nebo do síťové zásuvky?

Bezdrátový zvonek si většina z nás zvolí hlavně kvůli tomu, že odpadá nutnost vedení drátů a samotná instalace je velmi snadná. Domovní bezdrátový zvonek také může dobře fungovat jako přenosný alarm nebo SOS tlačítko. Výhodou je i možnost propojení více zvonků a zvonkových tlačítek.

Fotogalerie realizací

Příkladové realizace s využitím LED svítidel LEDIX v interiéru i exteriéru

Vypínače v interiéru

Vhodně vybrané vypínače pomohou doladit interiér do posledního detailu

Moderní bezdrátové zvonky  - výhody, funkce a na co si dát pozor při výběru

Bezdrátové zvonky, už podle svého názvu, nevyžadují na rozdíl od drátových zvonků propojení tlačítka a zvonkové jednotky pomocí kabelu. Tlačítko bezdrátového zvonku je napájeno bateriemi, přijímač (zvonek) může být vybaven ..

Omezovač výkonu

Omezovač výkonu PMH-01 slouží k automatickému odpojení napájení v kontrolovaném obvodu v situaci překročení nastavené hodnoty výkonu odebíraného spotřebičem.

Retro vypínače nemusí být drahé

Dnešní moderní doba našla zalíbení také v retro stylu. Ve venkovském stylu se zařizují především interiéry na chalupách a chatách. Trh nabízí mnoho variant retro vypínačů. Náš E-shop nabízí levnou alternativu retro vypínačů Opál-bis

Schémata zapojení vypínačů

Máme mnoho dotazů s prosbou o schémata zapojení vypínačů. V následujícím textu naleznete schéma zapojení nejběžnějších nabízených vypínačů. Vypínače a zásuvky všech designových řad, které nabízíme, mají zapojení stejné.

Bezdrátové ovládání SUPLA

Mezi nejoblíbenější technologie moderní doby patří bezesporu bezdrátové ovládání čehokoliv. Bezdrátové ovládání SUPLA na bázi internetových přenosů je velmi snadno dostupné, poměrně levné a nevyžaduje speciální přípravu elektroinstalací.

Pozvánka na prezentaci výrobků

pozvánka na školení - prezentaci výrobků

Novinky 2019 v interiérovém svícení

Nové série moderních interiérových svítidel

Ampér 2019

Vystavujeme v Brně

Designová podhledová svítidla Konekto

Variabilní podhledová světla vysoké kvality se Vašemu interiéru přizpůsobí.Uživatel má možnost vytvořit kvalitní, efektivní a efektně vypadající osvětlení přesně podle svých představ.

LEDIX - rozšířená nabídka

Oblíbenost LED svítidel LEDIX v rozměru 80 x 80 mm stálé stoupá. Proto jsme pro Vás rozšířili nabídku svítidel v této rozměrové modifikaci o svítidla s povrchovou úpravou v bílé barvě.

Vypínače a zásuvky v kombinaci se dřevem

Přírodní materiály se vrací do našich interiérů. Po velké "plastové revoluci" se opět hlásí o slovo přírodní materiály. Dřevo se v interiérech prosazuje stále častěji. Přinášíme Vám nabídku vypínačů a zásuvek s dřevěnými rámečky.

Novinka! Bezdrátový domovní zvonek s instalací do síťové zásuvky

Konečně je tady. Velice spolehlivý, tvarově neotřelý, praktický a vybavený mnoha užitečnými funkcemi. Bezdrátový domovní zvonek BULIK II, který je napájen ze síťové zásuvky 230V.

Prodlužovací přívod s navíjením

Malý pomocník pro velký úklid pod psacím stolem, aneb jak se nezamotat v kabelech

Hledáme nového kolegu. Chceš se stát obchodním zástupcem naší firmy? Zavolej nebo napiš a zeptej se, co nabízíme a očekáváme.

 

X