TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Magazín TYMPOL PLUS - rady a tipy

8 praktických rad: Na co nezapomenout při umisťování vypínačů

Pokud se při stavbě nebo rekonstrukci dostanete do fáze, kdy je potřeba vysekat elektroinstalaci do zdí, dobře si rozmyslete, kde chcete mít rozmístěné vypínače, abyste později nemuseli rozvody dodělávat a měnit.

Retro vypínače a zásuvky – stará láska nerezaví

Instalování retro vypínačů a zásuvek může mít mnoho důvodů – někdy se využívají z nostalgie, někdy kvůli designu a někdy prostě proto, že se nám retro líbí.

Vestavné zásuvky značky GTV – vlastnosti, výhody a použití

Vestavné zásuvky, které suplují přítomnost klasických zásuvek nebo prodlužovacích kabelů, najdou své uplatnění v pracovnách, dílnách, kuchyních, dětských pokojích i v kancelářích.

Teplou nebo studenou bílou?

Když kupujeme světlo nebo žárovku vybíráme mezi "teplou a studenou" barvou svícení světelného zdroje. Tento článek vám pomůže se v této problematice zorientovat.

Luxusní, kvalitní a levné vypínače a zásuvky série Magic

Vypínače a zásuvky už dávno nejsou pouhým prostředkem sloužícím pouze k zapnutí nebo vypnutí světel. Moderní vypínače se stávají designovou součástí interiérů, doplňují ho a vytvářejí krásný funkční prvek prostoru.

Zápustné elektrické zásuvky jsou velmi praktické

Potřebujete víc zásuvek? Monitor, nabíječka, tiskárna… Elegantní a efektivní řešení nabízí vestavné zásuvky do pracovní plochy. Existuje mnoho variant s zásuvkami na kulaté zástrčky, ploché vidlice, USB porty.

Krytí "IP" a co to znamená

Výrobky bývají označené údajem IP xx, kde xx jsou dvě číslice. Ty charakterizují vlastnosti výrobku a jeho omezení ohledně umístění v prašném prostředí nebo místě vystaveném působení vody. V článku vám nabízíme vysvětlení jednotlivých číselných údajů.

Seznamte se se svítidly LEDIX

Krátce a přehledně popsaná svítidla LEDIX pro osvětlení chodeb a schodišť v exkluzivním videu. Poznejte výhody kvalitního orientačního osvětlení.

Poradíme Vám, jak zapojit vypínače

Vypínače i zásuvky jsou nepostradatelnou součástí každého interiéru. Bez zásuvek bychom nebyli schopni připojit elektrospotřebiče do elektrické sítě a bez vypínačů bychom si nerozsvítili. V následujících řádcích jim věnujeme více pozornosti.

Jak vybrat osvětlení do jednotlivých částí bytu?

Pojďte si doma rozsvítit aneb Jaké osvětlení se hodí do jednotlivých částí bytu? Určitě chcete, aby váš interiér vypadal dobře nejen ve dne, ale i večer. K tomu bude potřeba rozmístit interiérové osvětlení. Ale co a kam nainstalovat?

Jak na pohodlné ovládání žaluzií?

Žaluzie a rolety se staly v posledních letech běžnou součástí oken v našich domech a bytech. Pomocí přístrojové automatizace se dá jejich ovládání snadno automatizovat, usnadnit a také zefektivnit jejich využití.

Usnadněte si život díky wi-fi ovládání SUPLA

Jednoduché, levné, snadno aplikovatelné ovládání elektrických spotřebičů doma nebo v kanceláři. Systém ovládání SUPLA pomocí smartphonu nebo tabletu prostřednictvím wi-fi. Snadněji už to nejde.

Překvapte hosty zvonkem s vlastní nahrávkou

Zajímavá funkce domovního zvonku REKORDER nabízí přehrát krátkou několika sekundovou hlášku. Například - zákazník vstoupí do provozovny a zvonek vás upozorní na jeho příchod slovy: "Dobrý den, za chvíli jsem u Vás." Možností je tolik, kolik máte nápadů.

Nabízíme úsporné a bezpečné řešení zapojení spotřebičů

Budou se zvedat ceny elektrické energie? Pravdopodobně ano. Máme něco, co vám může pomoct ušetřit. Nebudou to velké částky, ale korunka ke korunce.... Však to znáte.

Bezdrátové ovládání vám ulehčí život

Víte, že můžete mít vypínače elektrických spotřebičů i bez toho, že byste sekali do omítky a instalovali nové vodiče? Je to snadné. Chcete si takové vypínače pořídit? Pak čtěte dál.

Jak předejít černému odběru energie ve společných prostorách

Jak předejít neoprávněnému odběru elektrické energie ve společných prostorách obytných domů? Nájemníci bývají vynalézaví a šetrní. Každý způsob, jak ušetřit z domácího rozpočtu a vzít ze společného je u některých vítaný.

Poradíme Vám, jak instalovat osvětlení s pohybovým čidlem

Nejběžnější aplikací LED svítidel Ledix se zabudovaným pohybovým senzorem je instalace na schodištích a chodbách. Umožňuje spínání světelného zdroje po detekování pohybu ve snímané zóně.

Variabilita dálkového ovládání svítidel LEDIX

Integrovaný rádiový přijímač umožňuje dálkově (bezdrátově) ovládat svícení LED svítidel LEDIX. Komfort užívání a kvalita svítidel zaručují spokojenost uživatele. Ovládáním lze provést několik operací, které Vám zpohodlní život.

Dodržujte zásady bezpečné obsluhy prodlužovacích přívodů

Použití i tak základního vybavení jako je prodlužovací přívod má své zásady pro bezpečné používání. V zájmu dlouhodobého a bezproblémového používání by se neměly podceňovat.

Hledáme obchodního manažera!

Dáme Ti svobodu, ale i jistotu v podobě fixního platu, firemní auto k dispozici i pro soukromé účely a prostředí firmy vyznávající zdravý rozum, kde Tě necháme si hrát :-)

 Hledáme posilu pro náš tým. Přijmeme obchodního zástupce s působností v celé ČR. 731504584

 

X