+420 736 632 224 Po – Pá: 8 – 14 hod.

Můj účet 0Košík
x
Registrace

Magazín TYMPOL PLUS - rady a tipy

Černo - bílá elegance

Kolekce PRESTIGE dává na výběr pouze dvě barvy - černou a bílou. Vaše rozhodování, jakou barvu vypínačů a zásuvek zvolit, bude proto mnohem jednodušší.

1 minuta 28.03.2024

Jak je to se zvonkovými tlačítky?

Tlačítko na zvonek - je to jen malá drobnost, a přesto je velmi důležitá. Bez zvonkového tlačítka se na vás nikdo nedozvoní. Jak ho vybrat a co dnešní trh nabízí?

1 minuta 29.02.2024

Dálkově ovládané elektrospotřebiče

Nechtělo se vám nebo jste zapomněli v rámci rekonstrukce na elektroinstalaci? Máte 2 možnosti, znovu rozsekat vymalované stěny nebo sáhnout po bezdrátovém ovládání

1 minuta 16.11.2023

Nebezpečí spojená se zemním plynem a propan-butanem

Které plyny využívané v domácnosti ohrožují naše zdraví a bezpečnost a jak se proti tomuto nebezpečí chránit?

2 minuty 09.08.2023

Hledáme kolegu na volnou pracovní pozici

Dáme Ti svobodu, ale i jistotu v podobě fixního platu, firemní auto k dispozici i pro soukromé účely a prostředí firmy vyznávající zdravý rozum, kde budeš mít prostor pro samostatnou práci a své vlastní názory.

2 minuty 15.06.2023

Jak připravit elektroinstalaci

Stavíte? Připravujete rekonstrukci? Na rozmístění vypínačů, zásuvek a svítidel je dobré myslet už na samém začátku. Dobře připravená elektroinstalace zlepší funkčnost, výsledný vzhled a může ušetřit peníze i starosti.

4 minuty 13.06.2023

Fotovoltaika v praxi

Jedním ze základních požadavků pro použití solárních panelů je maximální využití vlastní produkce pro pokrytí spotřeby domácnosti. Pokud se rozhodnete pro investici do solárních panelů je dobré maximalizovat výkon a zajistit co největší efektivitu práce solárních panelů.

4 minuty 18.04.2023

Vlhkost v interiéru

Vlhkost ovlivňuje naši pohodu, to asi všichni víme. Proč je dobré sledovat parametry vlhkosti v našich interiérech? Jak můžeme parametry vlhkosti spolu s aktuální teplotou sledovat? Čtěte v tomto článku.

4 minuty 12.01.2023

Prodlužky, prodlužovačky, prodlužovací přívody. Jak vybrat a jak je používat

Prodlužovací přívody jsou nezbytnými pomocníky v domácnosti. Nevím čím, to je, ale u nás pořád chybí :) Jak si prodlužovací přívod vybrat a na jaká kritéria se zaměřit?

2 minuty 08.09.2022

Jak se mění každodennost díky novým technologiím?

Internet věcí - nová koncepce pro moderní životní styl

2 minuty 15.08.2022

Spínané napájecí zdroje v moderní automatizaci budov a průmyslové automatizaci

Rozvoj moderních technologií zasahuje téměř do všech oblastí našeho života. Skvělým příkladem technologického pokroku je dynamický rozvoj automatizace a s ním i rostoucí poptávka po specializovaných napájecích zdrojích.

3 minuty 16.06.2022

Žaluziové vypínače a jejich využití

Všechny naše designové série vypínačů a zásuvek obsahují také žaluziové vypínače. Jejich využití není omezeno pouze na ovládaní žaluzií. Jak se dají v moderních domácnostech využít vám poradíme v tomto článku.

3 minuty 09.06.2022

Vypínače a zásuvky interiéru na míru

Máte vybraný nábytek, víte jak chcete vymalovat, všechno je do puntíku naplánováno. Chybí jen vybrat ty správné vypínače a zásuvky, aby vše klaplo do posledního detailu. Ale nedaří se Vám najít co byste potřebovali. Máme pro Vás řešení. Vytvořte kombinaci interiéru na míru.

2 minuty 18.03.2022

Otravám oxidem uhelnatým lze velmi dobře předcházet

Co stojí za to vědět o oxidu uhelnatém? Jak se vyhnout otravě? Jaká další nebezpečí na vás čekají na zdánlivě nejbezpečnějším místě – ve vašem vlastním domově? Čtěte...

3 minuty 27.01.2022

8 praktických rad: Na co nezapomenout při umisťování vypínačů

Pokud se při stavbě nebo rekonstrukci dostanete do fáze, kdy je potřeba vysekat elektroinstalaci do zdí, dobře si rozmyslete, kde chcete mít rozmístěné vypínače, abyste později nemuseli rozvody dodělávat a měnit.

2 minuty 29.07.2021

Retro vypínače a zásuvky – stará láska nerezaví

Instalování retro vypínačů a zásuvek může mít mnoho důvodů – někdy se využívají z nostalgie, někdy kvůli designu a někdy prostě proto, že se nám retro líbí.

2 minuty 04.06.2021

Vestavné zásuvky značky GTV – vlastnosti, výhody a použití

Vestavné zásuvky, které suplují přítomnost klasických zásuvek nebo prodlužovacích kabelů, najdou své uplatnění v pracovnách, dílnách, kuchyních, dětských pokojích i v kancelářích.

2 minuty 13.05.2021

Teplou nebo studenou bílou?

Když kupujeme světlo nebo žárovku vybíráme mezi "teplou a studenou" barvou svícení světelného zdroje. Tento článek vám pomůže se v této problematice zorientovat.

1 minuta 13.05.2021

Luxusní, kvalitní a levné vypínače a zásuvky série Magic

Vypínače a zásuvky už dávno nejsou pouhým prostředkem sloužícím pouze k zapnutí nebo vypnutí světel. Moderní vypínače se stávají designovou součástí interiérů, doplňují ho a vytvářejí krásný funkční prvek prostoru.

2 minuty 10.05.2021

Zápustné elektrické zásuvky jsou velmi praktické

Potřebujete víc zásuvek? Monitor, nabíječka, tiskárna… Elegantní a efektivní řešení nabízí vestavné zásuvky do pracovní plochy. Existuje mnoho variant s zásuvkami na kulaté zástrčky, ploché vidlice, USB porty.

2 minuty 09.04.2021