TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Magazín TYMPOL PLUS - rady a tipy

Wi-fi ovládání

Jednoduché, levné, snadno aplikovatelné ovládání elektrických spotřebičů doma nebo v kanceláři. Systém ovládání SUPLA pomocí smartphonu nebo tabletu prostřednictvím wi-fi. Jednodušeji už to nejde.

Vyzvánění na přání

Zajímavá funkce domovního zvonku REKORDER nabízí přehrát krátkou několika sekundovou hlášku. Například - zákazník vstoupí do provozovny a zvonek vás upozorní na jeho příchod slovy: "Dobrý den, za chvíli jsem u Vás." nebo "Vítáme Vás, dnes nabízíme slevy." Možností je tolik, kolik máte nápadů.

Jak na úspory energie

Budou se zvedat ceny elektrické energie? Pravdopodobně ano. Máme něco, co vám může pomoct ušetřit. Nebudou to velké částky, ale korunka ke korunce.... Však to znáte.

Bezdrátové ovládaní

Víte, že můžete mít vypínače elektrických spotřebičů i bez toho, že byste sekali do omítky a instalovali nové vodiče? Je to snadné. Chcete si takové vypínače pořídit? Pak čtěte dál.

Černý odběr energie ve společných prostorech

Jak předejít neoprávněnému odběru elektrické energie ve společných prostorách obytných domů? Nájemníci bývají vynalézaví a šetrní. Každý způsob, jak ušetřit z domácího rozpočtu a vzít to z toho společného je u některých vítaný.

Aplikace svítidel s pohybovým čidlem

Nejběžnější aplikací LED svítidel Ledix se zabudovaným pohybovým senzorem je instalace na schodištích a chodbách. Umožňuje spínání světelného zdroje po detekování pohybu ve snímané zóně.

Aplikace svítidel LEDIX s rádiovým přijímačem

Zabudovaný rádiový přijímač umožňuje bezdrátově ovládat svítidla dálkovým ovládáním.

Návod k obsluze prodlužovacích přívodů

Použití i tak základního vybavení jako je prodlužovací přívod má své zásady pro bezpečné používání. V zájmu dlouhodobého a bezproblémového používání by se neměly podceňovat.

Hledáme obchodního manažera!

Dáme Ti svobodu, ale i jistotu v podobě fixního platu, firemní auto k dispozici i pro soukromé účely a prostředí firmy vyznávající zdravý rozum, kde Tě necháme si hrát :-)

Bezdrátový domovní zvonek na baterie nebo do síťové zásuvky?

Bezdrátový zvonek si většina z nás zvolí hlavně kvůli tomu, že odpadá nutnost vedení drátů a samotná instalace je velmi snadná. Domovní bezdrátový zvonek také může dobře fungovat jako přenosný alarm nebo SOS tlačítko. Výhodou je i možnost propojení více zvonků a zvonkových tlačítek.

Fotogalerie realizací

Příkladové realizace s využitím LED svítidel LEDIX v interiéru i exteriéru

Vypínače v interiéru

Vhodně vybrané vypínače pomohou doladit interiér do posledního detailu

Moderní bezdrátové zvonky  - výhody, funkce a na co si dát pozor při výběru

Bezdrátové zvonky, už podle svého názvu, nevyžadují na rozdíl od drátových zvonků propojení tlačítka a zvonkové jednotky pomocí kabelu. Tlačítko bezdrátového zvonku je napájeno bateriemi, přijímač (zvonek) může být vybaven ..

Omezovač výkonu

Omezovač výkonu PMH-01 slouží k automatickému odpojení napájení v kontrolovaném obvodu v situaci překročení nastavené hodnoty výkonu odebíraného spotřebičem.

Retro vypínače nemusí být drahé

Dnešní moderní doba našla zalíbení také v retro stylu. Ve venkovském stylu se zařizují především interiéry na chalupách a chatách. Trh nabízí mnoho variant retro vypínačů. Náš E-shop nabízí levnou alternativu retro vypínačů Opál-bis

Schémata zapojení vypínačů

Máme mnoho dotazů s prosbou o schémata zapojení vypínačů. V následujícím textu naleznete schéma zapojení nejběžnějších nabízených vypínačů. Vypínače a zásuvky všech designových řad, které nabízíme, mají zapojení stejné.

Bezdrátové ovládání SUPLA

Mezi nejoblíbenější technologie moderní doby patří bezesporu bezdrátové ovládání čehokoliv. Bezdrátové ovládání SUPLA na bázi internetových přenosů je velmi snadno dostupné, poměrně levné a nevyžaduje speciální přípravu elektroinstalací.

Pozvánka na prezentaci výrobků

pozvánka na školení - prezentaci výrobků

Novinky 2019 v interiérovém svícení

Nové série moderních interiérových svítidel

Ampér 2019

Vystavujeme v Brně

Hledáme kolegu do pracovního týmu. Zajímají Tě nové technologie? Jsi komunikativní a flexibilní? Nevadí Ti jezdit po celé ČR? Ozvi se nám, těšíme se na spolupráci.

 

X