TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Magazín TYMPOL PLUS - rady a tipy

Pozvánka na prezentaci výrobků

pozvánka na školení - prezentaci výrobků

Novinky 2019 v interiérovém svícení

Nové série moderních interiérových svítidel

Ampér 2019

Vystavujeme v Brně

Designová podhledová svítidla Konekto

Variabilní podhledová světla vysoké kvality se Vašemu interiéru přizpůsobí.Uživatel má možnost vytvořit kvalitní, efektivní a efektně vypadající osvětlení přesně podle svých představ.

LEDIX - rozšířená nabídka

Oblíbenost LED svítidel LEDIX v rozměru 80 x 80 mm stálé stoupá. Proto jsme pro Vás rozšířili nabídku svítidel v této rozměrové modifaíkaci o svítidla s povrchovou úpravou v barvě bílé.

Senzorová technika steinel

Nově na našem e-shopu nabízíme pohybové senzory a svítidla s pohybovým čidly renomované a na českém trhu dobře známé značky STEINEL. Tato svítidla se vyznačující především vynikající kvalitou a skvělými uživatelskými funkcemi.

Vypínače a zásuvky v kombinaci se dřevem

Přírodní materiály se vrací do našich interiérů. Po velké "plastové revoluci" se opět hlásí o slovo přírodní materiály. Dřevo se v interiérech prosazuje stále častěji. Přinášíme Vám nabídku vypínačů a zásuvek s dřevěnými rámečky.

Novinka! Bezdrátový domovní zvonek s instalací do síťové zásuvky

Konečně je tady. Velice spolehlivý, tvarově neotřelý, praktický a vybavený mnoha užitečnými funkcemi. Bezdrátový domovní zvonek BULIK II, který je napájen ze síťové zásuvky 230V.

Prodlužovací přívod s navíjením

Malý pomocník pro velký úklid pod psacím stolem, aneb jak se nezamotat v kabelech

Dálkově ovládané zásuvky nabízí širokou škálu použití

Dálkově, telefonem, ovládaná zásuvka Vám například umožní přijet na víkend do vytopené chaty. Můžete spustit, případně vypnout jakýkoliv spotřebič na jakoukoliv vzdálenost. Omezení jste pouze signálem Vašeho operátora mobilní sítě.

Sady pro bezdrátové ovládání

Sady bezdrátového ovládání najdou uplatnění v místech kde chybí nebo je nedostateční kabelové vedení. V domácnostech přibývá spotřebičů a zároveň se zvyšují nároky na komfort jejich ovládání.

Osvětlení schodiště

Máte krásné schodiště a chcete jej účelově, úsporně a elegantně nasvítit. Pak určitě navštivte nabídku LED osvětlení LEDIX koncipovanou především pro osvětlení schodišť a chodeb.

Použití bezdrátových zvonků

Některé bezdrátové zvonky umožňují variabilní pokročilé využití. Zajistí příjem zvonění na několika místech domu - garáž, dílna, sklep, oddělené patro, pracovna ... Naopak uzajistí příjem signálu z tlačítek kolem domu. Tyto funkce Vám spolehlivě zajistí bezdrátový zvonek BULIK.

Kouř v obytných domech

Autonomní hlásič požáru upozorní na vzniklé nebezpečí přítomné osoby, tím ochrání mnoho životů a materiální hodnoty

Ovládání žaluzií

Pokud chcete svá okna vybavit elektricky ovládanými žaluziemi, je třeba připravit správnou elektroinstalaci. Možností je více. Vyberte si tu, která bude nejlépe vyhovovat Vašemu domu , bytu a Vašim požadavkům. Nabízíme informace, které Vám pomohou správně vybrat.

Podle čeho vybrat domovní zvonek

Zvonek na 8 nebo 230 V? Třeba Vám tento článek pomůže rozhodnout.

Jak u nás objednat vypínače

V našem e-shopu je možné zakoupit vypínače a zásuvky v několika designových sériích a mnoha barevných variantách. Abychom Vám usnadnili nákup, nabízíme několik informací k nakupování:

POZOR na přívalové deště

Hladinové spínače slouží k ochraně před poškozením vodou, případně jinou vodivou kapalinou. Mohou se také instalovat do nádrží nebo jímek k zajištění požadované výšky úrovně naplnění.

LED svítidlo se vyplatí

LED svícení jednoznačně ANO. LED svítidla už dávno nejsou jen pro komerční prostory. Ty tam jsou časy, kdy byly LED žárovky nejen velmi drahé, ale navíc nevzhledné a vydávaly nepřirozené světlo. Přítomnost klade velký důraz na ekologické i ekonomické požadavky.

Hlásiče kouře a plynu

Začíná topná sezóna!!! Topíte plynem? Topíte uhlím? Máte detektor CO? Máte detektor kouře? NE? Vybírejte zde....