+420 736 632 224 Po – Pá: 8 – 14 hod.

Můj účet 0Košík
x
Registrace
Zobrazit filtr
Zavřít X

Cena

Cena:
Min.
Max.

DOPRAVA ZDARMA!

Při nákupu nad 3 000,- Kč

Zásuvky na dálkové ovládání

S dálkově ovládanými zásuvkami můžete pohodlně ovládat připojený spotřebič. Zásuvka na dálkové ovládání vám umožní měnit nastavení světel i topení, případně dalších zapojených spotřebičů. Praktická dálkově ovládaná zásuvka se jednoduše umístí do síťové zásuvky.

Číst více

Použití a vlastnosti dálkově ovládaných zásuvek

Zásuvky na dálkové ovládání mají své místo všude tam, kde byste se k zásuvce jen těžko dostávali nebo když byste museli kvůli zapnutí nebo vypnutí připojeného spotřebiče či osvětlení chodit zbytečně daleko. Ovládání zásuvky na dálku probíhá pomocí bezdrátového dálkového ovládání a je velmi pohodlné zejména pro handicapované osoby nebo maminky s malými dětmi, které nemohou odběhnout ve chvíli, kdy je potřeba vypnout světlo nebo spotřebič.

Dálkově ovládaná zásuvka vám poskytne komfort, pohodlné zapínání a vypínání i jednodušší ovládání zapojených spotřebičů, světel nebo topení. Velkou výhodou je, že dálkově spínaná zásuvka se snadno instaluje - stačí ji zapojit do stávající zásuvky. Dosah zásuvek na dálkové ovládání je v řádu několika set metrů podle zvoleného modelu. Pro navýšení dosahu lze použít zesilovač pro dálkově ovládanou zásuvku.

Funkce zásuvek na ovládání nabízí několik režimů podle zvoleného typu zásuvky. Zpravidla se nabízí režim zapnutí, vypnutí, restart, ale i režim monostabilní, bistabilní či časový (zpožděné vypnutí). Vypínatelné zásuvky disponují optickou signalizací a některé mohou fungovat jako dálkový síťový vypínač GSM (dálkově ovládaná zásuvka GSM), který lze ovládat pomocí příkazů z mobilního telefonu.

Seřadit:

Zobreno 36 produktů z 5

Počet na stránku: 12 24 48

do týdne dodání do týdne

Dálkový LAN vypínač GRL-01

2 400,- Kč včetně DPH

Detail

do týdne dodání do týdne

Zesilovač RTN-01

1 787,- Kč včetně DPH

Detail

do týdne dodání do týdne

Dálkově ovládaná siťová zásuvka GSM

3 870,- Kč včetně DPH

Detail

do týdne dodání do týdne

Dálkově ovládaná zásuvka s ovládačem

1 875,- Kč včetně DPH

Detail

do týdne dodání do týdne

Dálkově ovládaná zásuvka

1 295,- Kč včetně DPH

Detail

Zobreno 36 produktů z 5

Vybrané články

Zásuvky na dálkové ovládání zajistí váš komfort

Spotřebiče, které můžete vypínat a zapínat na jakoukoli vzdálenost, nejsou sci-fi záležitostí. Díky dálkově ovládaným zásuvkám budete mít stav vašich spotřebičů doslova pod palcem díky ovládání skrze mobilní telefon.

1 minuta 14.09.2017