TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Cena

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

    


Při nákupu elektrocentrály je v prvé řadě nutné zvážit, zda bude centrála sloužit pro napájení jednofázových nebo také třífázových spotřebičů. Je nutné zvážit proudové nárazy při rozběhu a také příkonové změny při provozu. Při nákupu elektrocentrály věnujte prosím zvýšenou pozornost výběru požadovaného výkonu centrály. Při rozběhu napájeného spotřebiče je spotřeba proudu vyšší, než při běžném chodu. Ideální je znát rozběhový proud spotřebiče. Pokud chcete k centrále zapojit větší počet spotřebičů, součet jejich výkonů (startovacích výkonů) nesmí překročit výkon elektrocentrály

Při nákupu elektrocentrály je nutné si uvědomit, že:

- pro spotřebiče odporového typu (klasické žárovky, topení, varné konvice..... ) jejichž výkon uváděn ve Wattech (W) nebo příkon uváděn v Ampérech (A) vystačí elektrocentrála s výkonem ve volt-ampérech (VA) v minimálně stejné hodnotě. To znamená, že pokud zapojíte spotřebič s výkonem 2 kW, potřebujete elektrocentrálu s výkonem nejméně 2kVA.

- pro spotřebiče indukčního typu, spotřebiče s elektromotorem (elektrická čerpadla, ruční nářadí, vrtačka..... ) je třeba k napájení výkon o 30% vyšší, než je uváděný štítkový výkon spotřebiče. Pozor na spotřebiče s vysokou spotřebou při rozběhu, je nutný i několikanásobně vyšší výkon.

U kterých spotřebičů musíte předpokládat krátkodobé zvýšení příkonu?

Koeficient určuje přibližný násobek štítkového příkonu u napájených zařízení, zejména při rozběhu. Většina spotřebičů má koeficient 1, nejčastější výjimky uvádíme níže:
Tlakové myčky - 3
Lednice - 3,5 ‐5
Ponorná čerpadla - 3
Míchačky na beton, ruční úhlové brusky, kotoučové pily - 2,5
Obráběcí stroje a elektrické brusky - 2
Pračky - 4
Kompresory - 3,5 ‐5
Vrtačky, frézy - 3
Halogenová světla a zářivky - 1,5
Drtiče, strunové sekačky, křovinořezy, plotové nůžky, sekačky a řetězové pily - 2

V případě, že si nejte jisti, jakou centrálu potřebujete, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.


Generátory proudu KRUZER

Systém Professional Ultra Line s velice výkonnými generátory KRUZER a motorem nejnovější generace z komponentů předního japonského výrobce.

Systém Professional Ultra Line

je ekologická alternativa pro konvenční výrobu elektrického proudu. Systém rozezná v průběhu práce agregátu, jestli je výkon odebírán nebo ne. Pokud není výkon odebírán, rychlost otáček se automaticky sníží. Tato automatická regulace zaručuje mnohem tišší chod generátoru a zároveň úsporu pohonných hmot. Zařízení však zůstává nadále v pracovní pohotovosti. V momentě, kdy je požadované přivedení výkonu, např. po spuštění elektrického nářadí, dodá systém Professional Ultra Line okamžitě k dispozici plný výkon.

Generátor KRUZER

Tam, kde jsou v běžných generátorech umístěny uhlíkové kartáčky náchylné k oděru, je v systému Professional Ultra Line umístěný spouštěč. Ve spojení s elektronikou představuje toto řešení vrchol moderních technologií proudových generátorů.

Použití materiálů nejvyšší kvality a velká rezerva výkonu umožňují dlouholetý bezporuchový provoz agregátů.

Moderní motory KRUZER

Řada je vybavena velmi kvalitními spalovacími OHV motory. Ve spojení s moderními synchronními generátory, digitálním AVR ovládáním a bohatým sériovým vybavením, vytváří ideální mobilní zdroj elektrické energie v místech, kde je zdroj elektřiny nedostupný. Další výhodou je možnost regulace frekvence.

Snadné uvedení do chodu

Díky použití moderních technologií je pro uvedení zařízení do chodu zapotřebí mnohem méně fyzické síly.

Tichý provoz

Technologie Professional Ultra Line zajišťuje mnohem klidnější provoz. Úroveň hluku je výrazně snížena.
Úroveň emitovaného hluku je v porovnání s motory stejné třídy o cca 10 až 15% snížena.
Mechanický hluk je výrazně nižší.

Výhody použité technologie?
Nižší provozní náklady
Redukce spalinových emisí
Výrazně snížená hladina hluku
Až o 15% snížená spotřeba pohonných hmot
Delší životnost motoru
Práce na plný výkon pouze při plném zatížení

Proudové agregáty KRUZER Jsou uznávaným výrobkem v zemích EU. Jsou exportovány do Německa, Francie, Nizozemí, Velké Británie, Irska a Skandinávských zemí.

Široký sortiment profesionálních agregátů vybavených moderními a odolnými benzínovými motory KRUZER s bohatým jednofázovým příslušenstvím a bezpečnostními prvky (AVR, dvě zásuvky s odebíraným napětím 230V, tepelná pojistka, počítadlo odpracovaných hodin, voltmetr, měření frekvence, zabezpečení při nízké úrovni oleje) a třífázovým příslušenstvím (AVR, jedna zásuvka (5pin) s odebíraným napětím 400 V, jedna zásuvka s odebíraným napětím 230 V, tepelná pojistka, počítadlo odpracovaných hodin, voltmetr, měření frekvence, zabezpečení při nízké úrovni oleje).

Hledáme kolegu do pracovního týmu. Zajímají Tě nové technologie? Jsi komunikativní a flexibilní? Nevadí Ti jezdit po celé ČR? Ozvi se nám, těšíme se na spolupráci.

 

X