TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Světla do ložnice

LUSTRY DO LOŽNICE VÁM UPRAVÍME podle požadavků

V ložnici se chceme cítit příjemně a navodit klidnou atmosféru. Osvětlení do ložnice by proto mělo být spíše tlumené a rozmístěné tak, aby neoslňovalo. Ideální jsou přisazená stropní svítidla, lustry, stolní lampičky nebo designové stojací lampy.

Přečíst více informací >
Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Osvětlení do ložnice | Tympol Plus

Zobrazeno: 1 - 1 z 1

Výprodej
Vysoká LED lampa Sagita

Vysoká LED lampa Sagita

kód: 5695

2 290,- Kč (včetně DPH)

3566.00,- Kč

Světla do ložnice


Světla v ložnici mohou vykouzlit dokonalou atmosféru

I vaše ložnice může vypadat jako luxusní hotelový pokoj. Stačí sáhnout po správném interiérovém osvětlení do ložnice, vhodně ho zkombinovat a máte rázem pokoj jako z katalogu.

Na rozdíl od ostatních pokojů by v ložnici měly hrát prim stolní lampy umístěné na nočních stolcích. Přeci jen v ložnici netrávíme tolik času přes den a v noci nám stolní lampička k osvětlení pokoje úplně postačí.

Vedle stolních lamp je dobré umístit do ložnice i stojací lampu, která v případě potřeby poskytne dostatek světla do celé místnosti. Oba typy lamp můžete stylově sladit, abyste vytvořili jednotný design místnosti.

Vedle lamp by v ložnici nemělo chybět stropní osvětlení. Pro menší ložnice se hodí přisazené osvětlení nebo decentní lustry. Pokud je u stropu málo místa, je vhodné sáhnout po vestavných svítidlech do ložnice.

Pokud si večer rádi čtete nebo pracujete v posteli, bude se vám hodit i rafinované nástěnné osvětlení, které poskytne dostatek světla, ale nebude působit příliš ostře.

Pro ložnice volte osvětlení s teplým bílým světlem, které dodá dojem útulna. Vhodné je i úsporné LED osvětlení nebo osvětlení s funkcí stmívání, se kterým si nastavíte intenzitu světla podle potřeby. Hodit se může i osvětlení na dálkové ovládání, abyste nemuseli při večerním usínání vstávat z postele, když chcete zhasnout.

Ukázka realizací osvětlení do ložnice

Galerie realizací lustrů a svítidel v restauracích, hotelech, veřejných budovách a dalších.

V případě zájmu o zhotovení speciálního světla nebo vybavení vlastní restaurace či penzionu svítidly z některé série, nás neváhejte kontaktovat.