TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Cena

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Světla do obýváku

LUSTRY DO OBÝVÁKU VÁM UPRAVÍME podle požadavků

Najděte to pravé, stylové osvětlení do obýváku. Máme široký výběr svítidel od klasických lustrů, přes závěsná nebo přisazená svítidla, až po nástěnná svítidla, stolní lampy, bodovky nebo podhledová světla. Nabízíme luxusní, elegantní i retro svítidla do obýváku.

Přečíst více informací >
Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Osvětlení do obývacího pokoje | Tympol Plus

Zobrazeno: 1 - 2 z 2

Svítidlo Tornádo Z 3

Svítidlo Tornádo Z 3

kód: 5019Z

1 190,- Kč (včetně DPH)

3014.00,- Kč

Výprodej
Vysoká LED lampa Sagita

Vysoká LED lampa Sagita

kód: 5695

2 290,- Kč (včetně DPH)

3566.00,- Kč

Světla do obýváku


Světla do obýváku – kam se které hodí

V obývacím pokoji hraje každé osvětlení svou roli, a proto by měl být obývák vybaven několika typy osvětlení.

  • Stropní osvětlení – je nejdůležitějším typem osvětlení v obýváku. Využívá se jako hlavní zdroj světla a může mít podobu lustru, přisazeného nebo závěsného svítidla.
  • Nástěnné osvětlení – Slouží jako doplňkové osvětlení, pokud se vám nechce rozsvěcet hlavní stropní světlo. Nástěnná světla dokáží vykouzlit úžasnou atmosféru a při vhodném umístění vkusně osvětlí každý kout obývacího pokoje.
  • Stojací lampy – tyto solitéry obývacích pokojů jsou ideální volbou pro večerní osvětlení. Dodají dostatek světla, a přitom nijak neoslňují. Stojací lampy se umisťují ke gaučům, do rohů místností nebo ke konferenčním stolkům.
  • Stolní lampy – pokud si v obýváku rádi čtete, pořiďte si stolní lampu. Bude se vám hodit i ve chvíli, kdy nechcete rušit spící členy rodiny a chcete si jen posvítit na dálkové ovládání. Stolní lampy se stávají často i stylovým doplňkem obýváků.
  • Bodové osvětlení (bodovky) – i v obýváku se uplatní bodové osvětlení. Zejména v moderních interiérech se volí bodovky ve formě podhledových světel, které se nasměrují na část obýváku, která má byt osvětlena. Pomocí bodovek můžete zdůraznit i některou část obývacího pokoje – například významný obraz, vázu s květinami nebo starožitný sekretář.

I do obýváku se v posledních letech čím dál více umisťuje úsporné LED osvětlení, které svou praktičností oslovuje čím dál více klientů. Svou oblibu má i stmívatelné osvětlení nebo osvětlení na dálkové ovládání, které se může stát součástí chytré domácnosti.