TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese info@tympolplus.cz.

Nástěnná světla

Boční nástěnná světla tvoří doplněk k hlavnímu osvětlení. Jejich úkolem je osvítit stěny, kouty, schody a další místa, kam nedosáhne světlo stropního osvětlení. Dodávají prostoru atmosféru a mohou osvětlovat i různé předměty nebo sloužit jako osvětlení ve čtecím koutku.

Přečíst více informací >
Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Nástěnná světla - boční | Tympol Plus

Zobrazeno: 1 - 0 z 0

Nástěnná světla

Nástěnná světla se zpravidla umisťují ve výšce očí. Mohou měkce osvětlovat stěnu a vrhat rozptýlené světlo do okolí nebo naopak mohou být ve formě bodových světel a ostře osvětlovat například vystavené dekorace. Nástěnné svítidlo lze použít i k osvětlení obrazů.

Skvělou funkci mohou mít boční nástěnná světla také jako osvětlení u postelí v ložnici nebo v dětském pokoji nebo jako světlo ve čtecím koutku. Nástěnné světlo s vypínačem jednoduše zapnete a vypnete rovnou z postele a světlo se stmívačem si zase můžete regulovat podle potřeby.

V naší nabídce najdete dekorativní nástěnná svítidla, svítidla moderní, luxusní, decentní, extravagantní i nástěnná svítidla rustikální. Výhodnou volbou jsou i nástěnná led svítidla, která jsou úsporná a mají dlouhou životnost. Vyberte si přesně takové, které se stane doplňkem interiéru a bude ho zdobit společně s ostatním nábytkem a zařízením.

Ukázka realizací lustrů a nástěnného osvětlení

Galerie realizací svítidel v restauracích, hotelech, veřejných budovách a dalších.

V případě zájmu o zhotovení speciálního světla nebo vybavení vlastní restaurace či penzionu svítidly z některé série, nás neváhejte kontaktovat.