TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese info@tympolplus.cz.

Podhledová svítidla

KONEKTO je nejnovější řada stropních podhledových LED svítidel firmy ZAMEL. Je jediná svého druhu jejíž design vytváří sám uživatel. Svítidla jsou originálním prvkem interiérového vybavení, splňující vysoké standarty. Každé podhledové svítidlo KONEKTO se skládá ze dvou částí: světelného zdroje a rámečku. Rámečky je možné libovolně spojovat  a vytvořit tím stropní svítidlo splňující 100 procentně očekávání i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Rámečky se vyrábějí v mnoha barevných i materiálových modifikacích. Rámečky KONEKTO jsou vyrobené z plastu nebo skla, dřeva. Toto umožňuje dokonalé přizpůsobení světelných zdrojů proměnám interiéru. Rámečky jsou dostupné v provedení jednoduchém nebo dvojitém. Čtvercové, plastové rámečky se dají pomocí speciální klipsy libovolně vzájemně spojovat. Toto umožňuje vytváření zajímavých aranžmá.

LED svítidla se vyznačují, na tento druh zařízení, vysokým světelným tokem (135 lm/W). Vyrábí se ve třech variantách teploty svícení: teplá 3000 K, neutrální 4000 K a studená 5700 K bílá. Světelný zdroj je dostupný ve dvou modifikacích napájecího napětí -  230 V AC a 24 V DC. Podhledová LED svítidla je možné stmívat pomocí PWM - svítidla na 24 V DC , vybranými  tranzistorovými a triakovými stmívači – svítidla na 230 V.

Podhledová svítidla KONEKTO mají nejen velmi zajímavý vzhled, ale také funkční a komfortní montáž. Zařízení mají výšku pouhých 3,8 cm.  Díky malým rozměrům světelného zdroje je možné umístění v podhledech s výškou pouhých 5 cm.

Stropní podhledová LED svítidla KONEKTO:

  • Vytváření libovolných světelných obrazců na stropech díky možnosti vzájemného propojení jednotlivých rámečků
  • Jednoduchá montáž do podhledů od minimální výšky pouhých 5 cm
  • Možnost vytvoření světelného zdroje, který ideálně splňuje  individuální požadavky uživatele a to díky široké škále vyměnitelných rámečků
  • Možnost výběru barvy svícení: teplá 3000 K, neutrální 4000 K, studená 5700 K
  • LED svítidla na 24 V DC i 230 V mají možnost stmívání
Přečíst více informací >
Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Podhledová LED svítidla | Tympol Plus

Zobrazeno: 1 - 0 z 0

Podhledová svítidla

Podhledová svítidla Konekto – moderní a variabilní způsob osvětlení

Hledáte podhledová svítidla, která se přizpůsobí vašim požadavkům? Vyzkoušejte novou řadu svítidel Konekto, která umožňují vytvořit libovolné světelné obrazce díky důmyslnému propojení rámečků.