TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Designová podhledová svítidla Konekto

 Na český trh uvádíme novou produktovou řadu LED podhledových svítidel Konekto

Stropní Led svítidla KONETO:

  • Vytváření libovolných světelných obrazců na stropech díky možnosti vzájemného propojení jednotlivých rámečků
  • Jednoduchá montáž do podhledů od minimální výšky pouhých 5 cm
  • Možnost vytvoření světelného zdroje, který ideálně splňuje  individuální požadavky uživatele a to díky široké škále vyměnitelných rámečků
  • Možnost výběru barvy svícení: teplá 3000 K, neutrální 4000 K, studená 5700 K
  • LED svítidla na 24 V DC i 230 V mají možnost stmívání

Podhledová svítidla řady Konekto mají mnoho priorit.

Především je třeba zmínit vysokou kvalitu provedení i použitých materiálů. Tento výrobek zaručí uživateli bezporuchový provoz. Kvalita je zde na prvním místě. Velkou výhodou svítidla je jeho montážní výška, pouhých 38 mm. Svítidla je možné instalovat do podhledu od minimální výšky 5 cm.

Druhou mimořádnou vlastností je designové provedení. Svítidla jsou prodávána jako 2 položky. Samostatně světelný zdroj v požadované teplotě svícení a samostatně designový prvek, tedy rámeček. Volit lze z kulaté nebo čtvercové varianty a několika, barev. V této chvíli přichází do prodeje barva bílá, černá, šedá a stříbrná. Nabízené rámečky jsou z kvalitního, teplotám odolného plastu. Výrobce připravuje další varianty rámečků. Můžeme se těšit na rámečky z kovových slitin, ze skla a dřeva.

 Připravuje se výroba rámečku dvojitých.

Díky speciálním sponkám na zadní straně rámečků je možné plastové čtvercové rámečky vzájemně spojovat.. Je možné vytvořit libovolné tvarové kombinace v různé barevnosti. Záleží jen na fantazii.

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X