Zajímají tě moderní elektroinstalace. Zavolej nám. Hledáme posilu do našeho týmu na pozici technického konzultanta a prodejce.

X

+420 736 632 224 Po – Pá: 8 – 14 hod.

Můj účet 0Košík
x
Registrace
Zobrazit filtr

Zápustné a vestavné stolní zásuvky

Vestavná zásuvka je praktickým doplňkem domácností, kanceláří i dílen. Na první pohled skrytá vestavná elektrická zásuvka se během okamžiku stává plnohodnotným zdrojem elektrické energie. Nabízíme bezpečné stolní zásuvky s rozmanitým počtem zásuvek a výstupů.

Číst více


Kam vestavné zásuvky instalovat?

Vestavná zásuvka může plnit mnoho funkcí. Velmi praktické jsou vestavné zásuvky do kuchyně, kde umožňují připojení spotřebičů ve chvíli, kdy vaříte, ale v okamžiku, kdy nejsou zásuvky používány, jsou elegantně skryty. Vestavná elektrická zásuvka je vhodná i na kancelářské, pracovní a dětské školní stoly. Tzv. výsuvná stolní zásuvka skryje přívodní kabely a poskytne pohodlné připojení pro monitory, počítače, notebooky nebo nabíječky. Zápustné zásuvky oceníte i v dílnách, ve kterých chcete udržovat pořádek a čistotu. Zápustná zásuvka nikde nepřekáží a pokud není využívána, je skryta.

Co lze na vestavné zásuvky zapojit?

Vestavné elektrické zásuvky jsou obdobou klasických zásuvek nebo prodlužovacích kabelů. Najdete na nich tedy jak klasické zásuvky, tak USB výstupy. Podle potřeb si zvolte zásuvkové lišty se dvěma, třemi nebo více výstupy.

Typy vestavných zásuvek

Stolní zásuvky mají podobu výsuvných stolních zásuvek nebo vyklápěcích zásuvek. Existují ale také zápustné zásuvky s posuvným víkem.

Vestavné zásuvky mívají plochý tvar uzpůsobený k instalaci na nábytek. Výsuvné zásuvkové lišty mají tvar válce, který se instaluje do stolu nebo pracovní desky. K instalaci na stůl nebo na stěny slouží rohové zásuvkové lišty. Zvolit si můžete i prodlužovací zásuvkovou lištu nebo zásuvkovou lištu bez kabelu.

Vestavné zásuvky se vyrábějí nejčastěji z plastu, hliníku nebo nerezu.

Seřadit:

Zobreno 36 produktů z 0

Počet na stránku: 12 24 48

V tuto chvíli nemáme bohužel v e-shopu žádné produkty odpovídající Vašemu výběru.

Máte-li zájem o konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím na adrese info@tympolplus.cz.

Zobreno 36 produktů z 0

Vybrané články

Moderní a praktické vestavné stolní zásuvky GTV - objevte jejich kouzlo

Vestavné zásuvky jsou důmyslně skryty v montážním otvoru, nenarušují tak ráz pracovní plochy, jsou elegantní, praktické a skryté, ale jednoduše dostupné. Objevte všechny jejich přednosti i vy!

2 minuty 13.05.2021

Vestavné zásuvky jsou velmi praktické

Potřebujete více zásuvek? Vestavné zásuvky do pracovní plochy jsou velmi praktické. Existuje mnoho variant s zásuvkami na kulaté zástrčky, ploché vidlice, USB porty, ...

2 minuty 09.04.2021