TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Zápustné elektrické zásuvky jsou velmi praktické

Jedna z prvních praktických věcí, kterou je nutné při stavbě nebo rekonstrukci vyřešit, je modernizace elektroinstalace. Doba, kdy byla v místnosti jedna zásuvka v rohu u dveří je dávno pryč. Dnes se nemusíte proplétat dlouhými metry prodlužovacích kabelů. Stačí dobře promyslet kolik zásuvek je třeba a pak je vhodně umístit. V tomto případě určitě více znamená lépe.

NAŠE NABÍDKA VESTAVNÝCH ZÁSUVEK

Vestavné zásuvky můžete  samozřejmě využít do pracovních ploch, i když zrovna žádnou velkou rekonstrukci neděláte, ale chcete vylepšit situaci s připojením k elektrické síti ve vaši domácnosti. 

Podívejme se do kuchyně. Naplánovali jste krásnou moderní kuchyň a za pracovní desku chcete umístit elegantní ochranné sklo. Pravda, není to levné, ale za ty peníze to stojí. Originální, skvělá na údržbu, prostě IN. No jo, ale co se zásuvkami. Úvaha, že bychom se bez nich obešli je nepřijatelná. Možnost řezání do této skleněné desky samozřejmě existuje a odborníci ji umí, ale jak to bude vypadat? Naruší to jedinečný originální design celé plochy. Nabízíme řešení: vestavné zásuvky do pracovní plochy. Stejně tak je možné nenarušovat vzhled velkoformátových obkladů a  zachovat tak elegantní čistotu prostoru.

Naplánovali jste kuchyň s ostrůvkem? Ostrůvky jsou perfektní. Designově zároveň oddělí i propojí kuchyňskou část s obývací. Jsou praktické, zvětšují pracovní plochu a navíc mají velmi rozmanité designové řešení a účelové využití. Ale co se zásuvkami? Na ostrůvku máte pouze dvě možnosti. Někde z boku pro pracovní plochu nebo zabudovat do pracovní desky. V tomto případě je nutné přivést zdroj už při realizaci kuchyně. Do kuchyní jsou vhodné výklopná vestavná zásuvková pole nebo sloupkové zásuvné panely. Když se zrovna nevaří, jsou ukryty a nenarušují celková vzhled interiéru.

Pracovní stoly v dětských ložnicích nebo pracovních koutech, případně v pracovnách mají podobný problém jako kuchyňské ostrůvky. Minimálně ty stojící v prostoru. U stolů kolem stěn to vyřešíte jednoduše prodlužovacím přívodem. Ten potom překáží pod stolem není to ergonomicky správná varianta a co si budeme povídat, ani řešení správné z bezpečnostního hlediska. A přitom je to tak snadné. Ano, vestavné stolní zásuvky.

Mohla bych pokračovat. Uplatnění zapuštěných elektrických zásuvek je velmi široké. Kromě zásuvkových připojení na klasikou kulatou zástrčku najdete i varianty s plochými zásuvkami a USB porty. Vše na jednom místě. Elegantně a skrytě, umístěné na dosah ruky. Chráněné bezpečnostní krytkou a připravené k použití, kdykoli je třeba.

zásuvky v pracovní desce výklopné zásuvkové systémy zásuvky do pracovní plochy zásuvky do stolu

Další články: