TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Vestavné zásuvky značky GTV – vlastnosti, výhody a použití

Vestavné zásuvky, které suplují přítomnost klasických zásuvek nebo prodlužovacích kabelů, najdou své uplatnění v pracovnách, dílnách, kuchyních, dětských pokojích i v kancelářích.

NAŠE NABÍDKA VESTAVNÝCH ZÁSUVEK

Moderní vestavné zásuvky od značky GTV představují jednoduchý způsob, jak vyřešit přívod elektřiny, aniž by bylo nutné používat nevzhledné prodlužovací kabely, které akorát všude překážejí.

Nenápadné, a přesto rychle připravené k použití

Nespornou výhodou vestavných zásuvek je jejich praktičnost. V době, kdy nepotřebujete zásuvky využívat, jsou důmyslně skryty v montážním otvoru. V okamžiku potřeby je jednoduše vyklopíte nebo vysunete a máte po ruce plnohodnotný zdroj energie.

Na stůl nebo do skříňky

Instalovat vestavné zásuvky GTV z naší nabídky můžete na řadu míst. Hodí se jak pro kancelářské psací stoly, tak pro kuchyňské linky, dílenské ponky, stoly v zasedacích místnostech nebo dětské psací stoly. Vestavnou zásuvku si můžete umístit i na skříňky, kdy přístup zásuvky bude zvenku a vnitřní konstrukce zásuvky bude skryta uvnitř skříňky. Pro umístění na stůl nebo na nábytek se využívají rohové zásuvkové lišty. Zásuvková lišta může být buď prodlužovací nebo bez kabelu.

Vybrat si můžete ze tří typů vestavných zásuvek GTV:

Výsuvné vestavné zásuvky u tohoto typu zásuvek máte k dispozici zápustný modul, který se vysouvá nad úroveň desky.

Výklopné vestavné zásuvkytento typ zásuvek se vyklápí nad úroveň desky.

Zcela zápustné zásuvkyv tomto případě je celá vestavná zásuvky umístěna pod úrovní desky a odklápí nebo odsouvá se pouze krycí víčko zásuvky.

Připojení pro spotřebiče i mobilní telefon

Využití vestavných zásuvek je široké. Zvolit si můžete zásuvky vybavené pouze klasickými zásuvkovými vstupy nebo lze sáhnout po zásuvkách, které mají také USB vstupy. Vybrat se dá také počet vstupů.

Vestavné zásuvky oceníte v kuchyních, kde si k nim můžete připojit kuchyňské spotřebiče. Nenápadné zásuvné zásuvky se hodí i v obývacích pokojích, když si potřebujete připojit nabíječku k mobilnímu telefonu nebo si připojit napájení k notebooku. Také u psacích stolů v kancelářích, pracovnách a dětských pokojích mají vestavné zásuvky své místo. Na stolech je často nutné zapojit počítače, notebooky, tablety nebo mobilní telefony a nepraktické prodlužovací kabely jsou nejen nevzhledné, ale také nepraktické. Pohodlnější je vytáhnout zásuvný nebo výklopný zásuvkový modul a mít vše pohodlně při ruce.

Vestavné zásuvky značky GTV – vlastnosti, výhody a použití

Další články: