Paměťová relé PBM-05/12-24V
Beznapěťové paměťové relé 12-24 V nejen pro ovládání osvětlení.
Číst více
Dostupné varianty
Výrobce: Zamel
Kód produktu: PBM-05/12-24V
Dostupnost: do 10 pracovních dní dodání do 10 dnů
Máte dotaz k produktu? Zeptejte se nás..
Popis
Paměťové beznapěťové relé 12-24 V PBM-05/12-24V
Popis
 Vlastnosti
  • bistabilní (dvoustavové) ovládání osvětlení,
  • paměť stavu relé
  • dvoužílová ovlídací instalace,
  • nulová spotřeba energie,
  • spuštění systému z vedení + (stejnosměrné napětí) nebo L (střídavé napětí),
  • reléový výstup - jeden spínací kontakt s maximální nosností 10 A,
  • centrální ovládací funkce
  • může pracovat s mnoha jednopólovými tlačítky
Parametry
  PBM-04/U PBM-05 PBM-05/
12-24V
PBM-06 PBM-07 PBM-08
Napájecí jmenovité napětí 12 ÷ 230 A
 AC/DC
230 V AC 12  ÷ 24 V
AC/DC
230 V AC
Tolerance napájecího napětí -15 ÷ + 10%
Jmenovitý kmitočet 50 / 60 Hz 50 Hz 50 / 60 Hz
Jmenovitý odběr proudu 0 mA pohotovost: 0,4 W
sepnutí 1. výstupu: 0,7 W
sepnutí 2. výstupu: 1,1 W
pohotovost: 0,4 W
sepnutí 2. výstupu: 1,1 W
24 mA
Kontrolka napájecího napětí - zelená LED dioda
Kontrolka stavu relé - 2x červená LED dioda červená LED
dioda
Proud řídící spínací systém - 7,5 mA 930 µA
Jmenovitý odběr proudu spuštění 11 mA -
Parametry kontaktů 1 NO 10 A / 250 V AC1 2500 VA 2x NO/NC-16 A/250 VAC 1NO-16A/
250 V AC1
4000 VA
Počet výstupních kontaktů 7 10 8
Průřez připojovacích vodičů 0,2 ÷ 2,5 mm2
Pracovní teplota -20 ÷ + 45 oC
Krytí IP20
Třída ochrany II
Kategorie přepětí II
Rozměry 90 x 17,5 x 66 mm