TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Retro vypínače a zásuvky – stará láska nerezaví

Instalování retro vypínačů a zásuvek může mít mnoho důvodů – někdy se využívají z nostalgie, někdy kvůli designu a někdy prostě proto, že se nám retro líbí. Retro rozhodně nemusí být nudné, s malými stylovými doplňky můžete vykouzlit stylový interiér s nádechem starých dob nebo naopak vytvořit úžasný kontrast s moderně zařízeným prostorem.

NAŠE NABÍDKA RETRO VYPÍNAČŮ A ZÁSUVEK

I přesto, že retro zásuvky a vypínače na první pohled budí dojem, že jde o opravdu staré elektrozařízení, můžete si být jisti, že vnitřek zásuvek a vypínačů je moderní a odpovídá současným bezpečnostním standardům.

Na chalupu, na zámek i do luxusního interiéru

Jak už bylo řečeno, využití retro zásuvek a vypínačů je opravdu široké a nemusíte se omezovat pouze na interiéry s historickým nádechem.

Je pravdou, že například klasické bílé retro vypínače se skvěle hodí do původních starých chalup a historických budov, kde chcete zachovat původní vzhled prostor tak, jak je znali naši předkové. Ale představte si, že retro zásuvky i vypínače dokážou přímo divy, když je zkombinujete s luxusním nábytkem nebo s minimalistickým interiérem. Vypínače a zásuvky se tak stanou výjimečným designovým prvkem a můžete si být jisti, že je v prostoru jen tak nepřehlédnete.

Naše nabídka retro vypínačů a zásuvek je opravdu široká. Najdete zde nejen nadčasové bílé zásuvky a vypínače v retro provedení, ale také nenápadné béžové nebo černé vypínače a zásuvky. A pokud chcete něco extra, vyzkoušejte retro zásuvky a vypínače s metalickým povrchem ve stříbrné, zlaté, grafitové, měděné, pískové nebo černé barvě.

Například jednopólový retro vypínač Opál Bis ve stříbrném metalickém provedení udělá velkou parádu, a přitom bude působit nenápadně. Samozřejmě můžete mít i jinou barevnou variantu.

Pokud potřebujete křížový přepínač, i ten najdete v retro metalickém provedení Opál Bis.

Také střídavý přepínač Opál Bis je jako stvořený pro retro interiéry. Metalizované provedení působí luxusně a výjimečně.

Typy retro zásuvek – pro každého něco

Abyste mohli retro vypínače použít opravdu všude, vyrábějí se jako jednopólové, sériové, křížové, střídavé, dvojité střídavé, tlačítkové, a dokonce i jako vypínače typu zvonek. Klapky retro vypínačů jsou vyvedeny v podobě páček.

I u retro zásuvek najdete řadu variant – telefonní, počítačové, satelitní, RTV, TV+R průběžné i koncové.

Jak zásuvky, tak vypínače v retro provedení můžete instalovat jako samostatné jednotky nebo je poskládat do vícenásobných rámečků.

Užijte si atmosféru starých časů s retro zásuvkami a vypínači. Objevte jejich kouzlo a jedinečný vzhled, který se jen tak neomrzí.

retro pokoj moderně Vypínače Opál Bis

Další články: