TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Novinka! Bezdrátový domovní zvonek s instalací do síťové zásuvky

Bezdrátový síťový zvonek BULIK II DRS-985

Jako novinku Vám nabízíme bateriový domovní zvonek BULIK II. Tento zvonek ocení každá domácnost, která se nespokojí pouze se zvonkem na jedno zvonkové tlačítko. Zvonek je nabízen v sadě s jedním tlačítkem. Nicméně spolupracuje s neomezeným počtem zvonkových tlačítek, a navíc je možné tlačítkům zvolit jinou vyzváněcí melodii nebo signál. To je velice praktická funkce pokud Váš dům nabízí přístup z několika míst. Např. zvonění od domovní branky, zvonění od zadních dveří v zahradě, případně vstup přímo z garáže. Když zvonek zazvoní, budete vědět kam máte jít otevřít. Vybírat můžete ze 14 různých volitelných signálů a melodií. Hlasitost je možné regulovat, případně zcela vypnout na určitou dobu - třeba když Vaše dítě spí. V čase vypnutého zvonění Vás na příchozího upozorní optická signalizace.

NAŠE NABÍDKA BEZDRÁTOVÝCH ZVONKŮ

Zvonek je nabízen v několika variantách:

Zvonkové tlačítko má také nový moderní design. Je v krytí IP56 – to znamená, že je možné jej umístit ve zhoršených povětrnostních podmínkách. Nicméně, pokud by bylo tlačítko vystaveno přímému dešti, doporučuje se chránit jej stříškou (nikoliv kovovou). Zvonkové tlačítko je napájeno bateriemi. Dosah v otevřeném terénu je 350 m. K jednomu zvonku je možné přiřadit max. 69 zvonkových tlačítek. Tlačítkům je možné naprogramovat zvolené vyzvánění. Jedno tlačítko může být přiřazeno zároveň k několika zvonkům.

Zvonek se instaluje přímo do síťové zásuvky 230 V AC. Zástrčka je univerzální a umožňuje umístění do zásuvek typu E i F.

Na stránkách jednotlivých vyriant výrobků naleznete také podrobný popis výrobku a návod k instalaci, programování a použití. Výrobky jsou zařazeny do kategorie: Domovní zvonky a Bezdrátové zvonky.

Další články: