TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Bezdrátové ovládání SUPLA Vám ulehčí život

Wi-Fi ovládání SUPLA je vhodné především pro malé aplikace pro domácnost, kancelář nebo dílnu. Zajišťuje dohled nad spotřebiči odkudkoli, třeba z dovolené. Navíc umožňuje spotřebiče přímo ovládat příkazem vypnout/zapnout.

Wi-Fi ovládání spotřebičů - snadněji už to nejde!

Dnešní moderní doba spěchá stále kupředu. Pro milovníky elektronického světa máme nyní v nabídce bezdrátové ovládání elektrických spotřebičů prostřednictvím internetu. Postačí přístup k Wi-Fi a chytrý mobilní telefon nebo tablet. Za pomoci velmi snadné a přehledné aplikace pak můžete odkudkoliv na světě kontrolovat svou domácnost, dílnu nebo kancelář. Nejen kontrolovat stav, ale i ovládat spotřebiče. To znamená vypnout nebo zapnout. Data se přenášejí přez cloudové úložiště, přístroje stačí jen správně propojit a nakonfigurovat.

Bezdrátové ovládání SUPLA nabízí spoustu možností

Různých variant bezdrátového ovládání je v současné době na trhu mnoho, a proto je těžké si z nich vybrat. Mnohé systémy jsou složitý, pevně definovaný systém, který je uzavřený a začíná se vytvářet již při stavbě budovy. Možná Vám při volbě pomůže skutečnost, že systém bezdrátového ovládání SUPLA je velice snadno instalovatelný bez závislosti na elektroinstalaci. Navíc je možné jej podle potřeb rozšiřovat a v průběhu používání měnit konfiguraci pro změnu funkce.

Bezdrátové ovládání SUPLA umožňuje ovládat žaluzie, vytápění, otevírání vrat, osvětlení a jistě Vás napadlo, kde byste ji mohli využít i Vy.

Bezdrátové ovládání nejen šetří čas a náklady, ale především umožňuje aplikovat moderní technologie do každodenního života. Je to výhodné, snadné a přispívá k volnosti a bezpečnosti.

bezdrátové ovládání

Další články:

 Hledáme posilu pro náš tým. Přijmeme obchodního zástupce s působností v celé ČR. 731504584

 

X