TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Bezdrátové ovládání SUPLA

Wi-Fi ovládání SUPLA je vhodné především pro malé aplikace pro domácnost, kancelář nebo dílnu. Zajišťuje dohled nad spotřebiči odkudkoli, třeba z dovolené. Navíc umožňuje spotřebiče přímo ovládat příkazem vypnout/zapnout.

Dnešní moderní doba spěchá stále kupředu. Pro milovníky elektronického světa máme nyní v nabídce bezdrátové ovládání elektrických spotřebičů prostřednictvím internetu. Postačí přístup k Wi-Fi a chytrý mobilní telefon nebo tablet. Za pomocí velmi snadné a přehledné aplikace pak můžeš odkudkoliv na světě kontrolovat svou domácnost, dílnu nebo kancelář. Nejen kontrolovat stav, ale i ovládat spotřebiče. To znamená vypnou nebo zapnout. Data se přenášejí přez cloudové úložiště, stačí přístroje jen správně propojit.

Různých variant bezdrátového ovládání je v současné době na trhu mnoho. Je problém si vybrat. Mnohé systémy jsou složitý, pevně definovaný systém, který je uzavřený a začíná se vytvářet již při stavbě budovy. Možná Vám při volbě pomůže skutečnost, že systém bezdrátového ovládání SUPLA je velice snadno instalovatelný bez závislosti na elektroinstalaci. Navíc je možné jej podle potřeb rozšiřovat a v průběhu používání měnit konfiguraci pro změnu funkce.

Bezdrátové ovládání Supla umožňuje ovládat žaluzie, vytápění, otevírání vrat, osvětlení a jistě Tě napadlo, kde bys ji mohl využit Ty.

Bezdrátové ovládání nejen šetří čas a náklady. Ale především umožňuje aplikovat moderní technologie do každodenního života. Je to výhodné, snadné a přispívá k volnosti a bezpečnosti.

bezdrátové ovládání

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X