TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Vypínače a zásuvky v kombinaci se dřevem

Vypínače a zásuvky zavedeného výrobce Timex jsou na pultech české republiky již řadu let.

Designové řady Opál, Prémium a Magic nabízejí také varianty s dřevěnými rámečky a to hned v několika provedeních.

Řada vypínačů a zásuvek Opál nabízíme v provedení "MODERN", která se vyznačuje širokými dřevěnými rámečky mořenými do barvy wenge. Rámeček je doplněný strojkem a klapkou v odstínu pískové metalízy. Na přání zákazníka může být klapka i v jiné barvě (stříbrná, zlatá, grafit....)

Další variantou je produktová řada Opál - dřevo - Tyto rámečky mají velikost plastových rámečků. Jsou tedy plně kompatibilní s plastovými rámečky a je možné je libovolně kombinovat. Rámečky nabízíme ve dvou barevných variantách - tmavé a světlé dřevo.

Také produktová řada Prémium má variantu "Modern" a variantu Prémium - dřevo.   Platí zde stejně jako u řady Opál, že rámečky Modern jsou široké a mořené do odstínu wenge. Série Prémium - dřevo pak nabízí dvě barevné varianty úzkých dřevěných rámečků.

Produktová řada Magic v provedené Magic - dřevo přináší tři barevné varianty. Rámeček je navíc doplněný úzkou stříbrnou lištou, která dodá nádech luxusu. Všechny barevné kombinace jsou možné. Můžete nakombinovat libovolnou barevnou kombinaci. OVŠEM VŽDY POUZE V RÁMCI JEDNÉ PRODUKTOVÉ ŘADY.

Doplňte Váš interiér kouskem přírody v podobě řámečků Vašich vypínačů a zásuvek.

Možná by Vám při objednávání pomohl i tento článek: "Jak u nás objednat vypínače"

Dřevěné rámečky jsou na požadovanou barevnost mořené.

Všechny výrobky splňují potřebné požadavky a mají příslušné certifikace.

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X