TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Omezovač výkonu

Omezovač výkonu PMH-01 slouží k automatickému odpojení napájení v kontrolovaném obvodu v situaci, kdy dojde k překročení nastavené hodnoty výkonu odebíraného spotřebičem. Hodnotu výkonu lze plynule regulovat pomocí potenciometru v rozsahu od 0,2 do 2 kW. Následující cykly měření po odpojení spotřebiče jsou realizovány v intervalech cca 40 s. Hermetické provedení zajišťuje správnou funkčnost i v nepříznivých podmínkách.

Zařízení kontroluje hodnotu výkonu odebíraného spotřebičem v kontrolovaném obvodu. Když je celkový výkon pobíraný spotřebičem v měřeném odvodu menší než nastavená hodnota, jsou spotřebiče napájeny jmenovitým napětím. V situaci, kdy hodnoty odebíraného výkonu překročí nastavený práh, bude obvod odpojen od napájení (vypnutí spotřebičů). K následujícímu připojení k napájení z důvodu měření výkonu dojde po 40 s. Po provedení měření se systém „rozhodne“, jestli bude obvod zapojený, nebo má být rozpojen. Přesné nastavení požadované mezní hodnoty výkonu je třeba provést po přibližně 40 minutách činnosti systému.

Příkladové využití je popsáno níže:

Systém omezovače výkonu vytváří ve spolupráci se schodišťovým automatem systém řízení osvětlení na schodištích s omezením odběru výkonu. Po stanovení odebíraného výkonu v systému a nastavení odpovídající hodnoty na omezovači výkonu, systém chrání např. před nelegálním připojením dalších spotřebičů ke světelnému obvodu. Když odebíraný výkon vzroste nad nastavenou hranici dojde k odpojení sledovaného obvodu a úroveň odebíraného výkonu bude kontrolována přibližně co 40 s.

Omezovač výkonu PMH-01 patří do skupiny omezovačů výkonu Pxx

omezovač výkonu

Další články:

 Hledáme posilu do obchodního týmu. Více informací v článku na blogu nebo volejte 731504584. Těšíme se na spolupráci

 

X