TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Retro vypínače nemusí být drahé

Dnešní moderní doba našla zalíbení také v retro stylu. Retro přináší nostalgii a uklidnění v uspěchaných časech. Ve venkovském stylu se zařizují především interiéry na chalupách či chatách. Ovšem není to podmínkou. Trh nabízí mnoho variant retro vypínačů a zásuvek. My nabízíme jednu z levných alternativ v sérii Opál-bis

Série vypínačů a zásuvek Opál-bis připomíná vypínače z dob minulých. Jsou alternatinou k porcelánovým vypínačům a zásuvkám, které jsou na trhu běžně dostupné, ovšem velmi drahé. RETRO vypínače z naší nabídky jsou dostupné v několika barevných variantách. Klasická bílá, typicky retro černá nebo můžete zvolit variantu béžovou. Vypínače Opál - bis jsou vyráběny také s metalizovaným povrchem. Tato varianta už není tak úplně retro, připomíná spíše vypínače populární v USA.

Všechny designové řady mají potřebnou cetrifikaci EZU a splńují veškeré požadavky české legislativy.

retro vypínač Opál vypínač Opál metalíza

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X