TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Černý odběr energie ve společných prostorech

Zapojení domácích spotřebičů na světelné obvody společných prostor nájemních obytných domů není zdaleka výjimečné. Černý, nelegální odběr elektrické energie ze společných prostor tak může potrápit nejen pronajímatele, ale i postižené nájemníky. Navíc, většinou se na něj nepřijde hned v momentě, kdy k takovému neoprávněnému odběru dojde. Ještě složitější bývá hledání kutila, kterému se nájemníci, případně majitel objektu skládají na účet za elektřinu. Koneckonců, i když se zloděj energie najde, velmi těžko se mu krádež dokazuje, a ještě hůře jsou vymahatelné způsobené ztráty.

Pro všechny majitele bytových domů, garáží či jiných objektů, kde potřebujete zabránit nebo předejít nežádoucímu odběru elektrické energie máme malého pomocníka. V naší nabídce najdete schodišťový automat se zabudovaným omezovačem výkonu ASM-04.

Jak tento přístroj inteligentní elektroinstalace funguje?

Při překročení nastavené hodnoty (ve watech) dojde o odpojení světelného okruhu, z kterého odběru dochází. Přeruší se přívod energie do zapojeného spotřebiče. Světelný obvod se po chvíli znovu aktivuje. Čas vypnutí je možné volit v rozmezí 0 až 60 sekund. Nehrozí tedy nebezpečí, že chodba nebo jiné prostory zůstanou trvale neosvětlené až do zákroku někoho zvenčí.. Toto malé zařízení zajistí, aby energie proudila pouze tam, kam má. Mezní odběr – tedy množství odebíraného proudu je možné nastavit v rozmezí od 100 W do 2 kW.

Tento schodišťový automat je možné vyměnit v rozvaděči za stávající bez zásahů do elektroinstalace. Výhodou je, že přístroj je možné použít v obvodech s LED osvětlením (250 V).

zapojení schodišťového automatu schodišťový automat s omezovačem výkonu

Další články:

Hledáme kolegu do pracovního týmu. Zajímají Tě nové technologie? Jsi komunikativní a flexibilní? Nevadí Ti jezdit po celé ČR? Ozvi se nám, těšíme se na spolupráci.

 

X