TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Jak na úspory energie

Jistě to znáte z vlastní zkušenosti. Zásuvky jsou plné různých nabíječek, adaptérů, osvěžovačů vzduchu či jiných spotřebičů, které používáte jen občas. A právě mimo toto období, kdy nejsou využívány a jsou zapojeny v zásuvkách, se stávají „žrouty elektrické energie“

Platíte jejich provoz i v čase, kdy je vlastně nepoužíváte. Nějaký, byť malý odběr je vždy. Někdy vás na to může upozornit kontrolka zařízení, která svítí, pokud je zařízení pod napětím.

 

 

Jak to funguje?

Spotřebiče, které používáte pouze někdy nebo v určitém čase, zapojíte do rozbočky a vestavným vypínačem. Tuto pak vložíte do pevné (nebo i volné) zásuvky. Pak už můžete ovládat přívod energie pouze vypínačem na rozbočce. Není třeba napájecí kabel odpojovat a zapojovat, stačí jedním prstem přivést nebo odpojit přívod elektřiny. Po zbytek času, kdy se zařízení nepoužívá je bezpečně odpojeno od sítě a zaručeně nezuřívá elektrickou energii.

Pozor dávejte na bezpečnou práci zásuvky. Odběr těchto spotřebičů nesmí přesáhnout 10A

úspora el. energi

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X