TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Vyzvánění na přání

Mít originální zvonění domovního zvonku je poměrně snadné. Můžete volit oblíbenou melodii, úryvek z nějaké písně, oblíbenou hlášku, firemní slogan, vlastní originální nahrávku ať hudební nebo pouze slovní. Zajímavým "uvítáním" může být štěkot psa. Přehraná nahrávka může být opravdu libovolná.

Tuto možnost nabízí domovní zvonek DNU-210 REKORDER.

Jak zvonek instalovat? A jak si zvonění nahrát?.

Jednoduše. V případě, že chcete vyměnit stávající domovní zvonek, vyměníte starý zvonek za nový. Dva dráty odpojíte a dva zase spojíte. Na polaritě nezáleží. Zařízení je funkční na 8V i 230V.  V případě, že instalujete zvonek nově, musíte mít připravenou elektroinstalaci.

Vnitřní baterie umožní zvonění až do 60 sekund. Zvonek má při instalaci nahrány 4 melodie, z kterých je možné si vybírat. Jedna je tovární, neměnná a zbylé tři dávají prostor pro vaši fantazii. zvolenou melodii nebo text nahrajete do zařízerní prostřednictvím vestavěného mikrofonu nebo AUDIO vstupu.

melodické zvonky domovní zvonek "rekorder"

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X