TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Aplikace svítidel LEDIX s rádiovým přijímačem

Některé typy LED osvětlení série MUNA, MOZA, TIMO, RUBI a NAVI jsou vybaveny rádiovým přijímačem spolupracujícím s některými vysílači systému dálkového bezdrátového ovládání EXTA FREE. Osvětlení se vyrábí ve dvou napěťovým modifikacích 14 V DC a 230 V AC. Rádiové přijímače zabudované v osvětlení pracují na frekvenci 868,32 MHz. Přenos je veden s adresací tak, aby nedocházelo k vzájemnému rušení s jinými světly a vyloučilo se náhodné spínání a vypínání. K jednotlivému osvětlení je možno připsat 32 různých vysílačů EXTA FREE.

Aplikace ukazuje, jak používat svítidla série LEDIX s rádiovým přijímačem a jednobarevným ovladačem SLR-01.  Svítidla se zapínají z úrovně bezdrátového vysílače RNK-02 a tlačítka "1" a "2" dálkového ovládání P-257/4. Tlačítka „3“ a „4“ na dálkovém ovladači jsou přiřazena pro ovladač SLR-01 a používají se pro jednobarevné ovládání flexibilních LED pásek napájených napětím 12 V DC. S využitím vysílačů RNK-02 a dálkovéhom ovládání P-257/4 je možné provádět následující operace: zapnutí / vypnutí, zesvětlení / stmívání nebo časový režim.

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X