TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Aplikace svítidel LEDIX s rádiovým přijímačem

Některé typy LED osvětlení série MUNA, MOZA, TIMO, RUBI a NAVI jsou vybaveny rádiovým přijímačem spolupracujícím s některými vysílači systému dálkového bezdrátového ovládání EXTA FREE. Osvětlení se vyrábí ve dvou napěťových modifikacích 14 V DC a 230 V AC. Rádiové přijímače zabudované v osvětlení pracují na frekvenci 868,32 MHz. Přenos je veden s adresací tak, aby nedocházelo ke vzájemnému rušení s jinými světly a vyloučilo se náhodné spínání a vypínání. K jednotlivému osvětlení je možno připsat 32 různých vysílačů EXTA FREE.

Aplikace ukazuje, jak používat svítidla série LEDIX s rádiovým přijímačem a jednobarevným ovladačem SLR-01. Svítidla se zapínají z úrovně bezdrátového vysílače RNK-02 a tlačítka "1" a "2" dálkového ovládání P-257/4. Tlačítka „3“ a „4“ na dálkovém ovladači jsou přiřazena pro ovladač SLR-01 a používají se pro jednobarevné ovládání flexibilních LED pásek napájených napětím 12 V DC. S využitím vysílačů RNK-02 a dálkového ovládání P-257/4 je možné provádět následující operace: zapnutí / vypnutí, zesvětlení / stmívání nebo časový režim.

Další články:

Hledáme kolegu do pracovního týmu. Zajímají Tě nové technologie? Jsi komunikativní a flexibilní? Nevadí Ti jezdit po celé ČR? Ozvi se nám, těšíme se na spolupráci.

 

X