TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

LED svítidlo se vyplatí, objevte jeho kouzlo.

Klasické žárovky jsou minulostí. Nahradily je mnohem účinnější a k životnímu prostředí šetrnější LED žárovky. Tím, že jsou LED žárovky výkonnější než žárovky klasické, jsou také ekonomičtější.

Se změnou technologie svícení dochází také k modernizaci svítidel jako takových. Moderní světla už nemusí mít klasickou, halogenovou či úspornou žárovku, jak jsme ji znali dlouhá léta. Design svítidel zaznamenal velikou změnu. Světelný zdroj je součástí svítidel. Toto umožňuje produkovat lustry i v netradičních tvarech. Najdeme svítidla v podobě svítících kruhů, spirály či paprskovitě řešená svítidla. Tato světla se budou nejlépe vyjímat v moderních interiérech, ale najdete i taková, která vhodně doplní interiér tradiční.

Velmi diskutovaná je teplota barvy svícení LED zdroji. Zvykli jsme si, že "ledky" svítí studeně, modře. Všechny světelné zdroje jsou dnes označeny teplotou barvy - tedy odstínem svícení. Měkké teplé barvě svícení, na kterou jsme si zvykli, odpovídá údaj 3000 K. Při výběru svítidla tedy věnujte pozornost tomuto údaji.

Jak je to s cenou LED svítidel? Na první pohled se cena může zdát vyšší. Nicméně nákup LED svítidla je investice do svícení. Lustry s integrovanými LED žárovkami mají doživotní záruku na svícení. Do těchto lustrů nebudete muset dokupovat žárovky. Spotřeba energie bude také nižší, použité světelné zdroje jsou většinou v energetické třídě A++. Investice se během relativně krátké doby vrátí. Svítidlo bude sloužit bez nároku na výměnu žárovek a šetřit elektrickou energii i Vaše peníze.

Nabízíme Vám širokou nabídku LED svítidel.

Další články:

 Hledáme posilu pro náš tým. Přijmeme obchodního zástupce s působností v celé ČR. 731504584

 

X