TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Ovládání žaluzií

Pokud chcete ovládat žaluzie jednotlivě - tedy každé okno zvlášť a zároveň centrálně - všechny okenní žaluzie najednou použijete :

  • Žaluziový ovládač -SRP-01 – instaluje se u každé žaluzie samostatně a má vstup pro centrální ovládání. Ovládá se tlačítky na stěně pro každé okno samostatně. Tzn. jedna žaluzie, jedno dvoj-tlačítko (směr nahoru, směr dolů)  

Nebo  ovládač -SRM-10 - ten se umísťuje do rozvaděče, ale pro každou žaluzii samostatně a má vstup pro centrální ovládání. Ovládá se tlačítky na stěně pro každou žaluzii samostatně. Takže jedna žaluzie a jedno dvoj-tlačítko (směr nahoru, směr dolů)

  • dále použijete ovládač -SRP-03 – stačí pouze jeden, do něj se svedou vodiče centrálního ovládání z jednotlivých ovládačů SRP-01.  Ovládá se tlačítkem na stěně nebo dálkovým ovládáním. Tzn. jedno dvoj-tlačítko nebo dálkový ovládač (směr nahoru, směr dolů
  • Soumrakový spínač si můžete vybrat jakýkoliv z nabídky našeho e-shopu. Je několik variant a záleží, kde bude nmaistalovaný a jaký typ sondy si vyberete. Signálem z tohoto soumrakového spínače můžete ovládat centrální ovládání v SRP-03 (nahradit tlačítko ve stěně). Například za soumraku se při nastevené světelné intenzitě všechny žaluzie spustí automaticky. Naopak při východu slunce se žaluzie automaticky otevřou a vpistí do domu světlo.
  • Další volbou je časový spínač. Časovým spínačem můžete také ovládat centrální ovládání všech žaluzií (nahradit tlačítko ve stěně). Existuje několik typů, ale doporučoval bych přístroj s displayem pro přesné nastavení času otevření a stažení. Např. PCM-07, PCM-10
Věřím, že Vám informace pomohly :-)
V případě dotazů nás kontaktujte na tel. čísle 737245554
ovládání žaluzií
 

   

Další články:

Přijmeme do našeho týmu obchodního zástupce s činností po celé ČR. Pokud máte technické vzdělání, ideálně elektro, zkušenosti s obchodem a chuť s námi pracovat, volejte na 731 504 584, případně pište na info@tympolplus.cz. Ostravsko není podmínkou.

X