TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Vypínače a zásuvky jako součást interiéru

Vypínače a zásuvky jsou nedílnou součástí každodenního života. S počtem elektrických spotřebičů, ať už to jsou domácí pomocníci nebo novinky interiérového designu, přibývá také vypínačů, kterými jsou ovládány. Nejedná se vždy o pevné vypínače. V dnešní době je možné ovládat dálkovými ovládači, případně mobilem. Nicméně vypínače a zásuvky na zdi byly, jsou a ještě nějaký čas určitě budou nedílnou součástí interiéru. Rozhodně nemusí být nutným zlem.

Vypínače a zásuvky jako designový prvek

Je možné vybírat z dlouhé řady nabízených sérií v různých barvách, materiálech i tvarech. Doplní tak interiér jak stylem, tak barevně. Někdy mohou splynout s barevnou zdí a jindy naopak vyniknout v kontrastní barvě. Záleží na vkusu majitele.

Druhy vypínačů a designové řady

Všechny designové řady obsahují: jednopólový spínač, dvoupólový vypínač, schodišťový vypínač, dvojitý schodišťový vypínač, ovladač světla, křížový vypínač, stmívač, dvoupólový vypínač, televizní a počítačové zásuvky. Moduly vypínačů a zásuvek je možné libovolně kombinovat s vícenásobnými rámečky.

Nabízíme designové řady vypínačů a zásuvek nejen z plastu, ale také v kombinaci plastu a přírodního dřeva v několika provedeních (např. série MODERN) nebo výrobky se skleněnými rámečky.

Retro vypínače se vrací do módy

Velice oblíbené jsou vypínače s nádechem retra v páčkovém provedení prezentované pod názvem Opál - bis.

Vypínače a zásuvky jsou důležitými součástmi interiéru, bez kterých bychom se neobešli. Vyberte si takové, které váš interiér designově doplní.

Další články:

 Hledáme posilu pro náš tým. Přijmeme obchodního zástupce s působností v celé ČR. 731504584

 

X