TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Vypínače v interiéru

Vypínače a zásuvky jsou nedílnou součástí každodenního života. S počtem elektrických spotřebičů, ať už to jsou domácí pomocníci nebo novinky interiérového designu, přibývá také vypínačů, kterými jsou ovládány. Nejedná se vždy o pevné vypínače. V dnešní době je možné ovládat dálkovými ovládači, případně mobilem. Nicméně vypínače a zásuvky na zdi byly jsou a ještě nějaký čas určitě budou nedílnou součásti interiéru. Rozhodně nemusí být nutným zlem. Je možné vybírat z dlouhé řady nabízených sérií v různých barvách, materiálech i tvarech. Doplní tak interiér jak stylem tak barevně. Někdy mohou splynou s barevnou zdí a jindy naopak vyniknout v kontrastní barvě. Záleží na vkusu majitele.

Všechny designové řady obsahují: jednopólový spínač, dvoupólový vypínač, schodišťový vypínač, dvojitý schodišťový vypínač, ovládač světla, křížový vypínač, stmívač, dvoupólový vypínač, televizní a počítačové zásuvky. Moduly vypínačů a zásuvek je možné libovolně kombinovat s vícenásobnými rámečky. Nabízíme designové řady vypínačů a zásuvek nejen z plastu, ale také v kombinaci plastu a přírodního dřeva v několika provedeních (např. série MODERN) nebo výrobky se skleněnými rámečky. Velice oblíbené jsou vypínače s nádechem retra v páčkovém provedení prezentované pod názvem Opál - bis. Vypínač na zdi je důležitou součásti interiéru.

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X