TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Bezdrátový domovní zvonek na baterie nebo do síťové zásuvky?

Bezdrátové zvonky jsou výbornou alternativou ke klasickým drátovým zvonkům. Napájet bezdrátové zvonky můžete buď připojením do síťové zásuvky nebo použitím alkalických baterií.

Bezdrátový zvonek si většina z nás zvolí hlavně kvůli tomu, že odpadá nutnost vedení drátů a samotná instalace je velmi snadná. Domovní bezdrátový zvonek také může dobře fungovat jako přenosný alarm nebo SOS tlačítko. Výhodou je i možnost propojení více zvonků a zvonkových tlačítek.

Zásuvka vs. baterie

Podle toho, jak budete bezdrátový zvonek využívat, vyberte napájení zvonku.

Bezdrátové zvonky s napájením ze síťové zásuvky

Zvonek s napájením zvonkové jednotky přes síťovou zásuvku využijete, pokud nepotřebujete vyzváněcí jednotku přenášet z místa na místo. Budete mít napájení, které je stálé a není potřeba ho kontrolovat. Zvonkové tlačítko samozřejmě musí být napájeno přes baterie a je potřeba hlídat, zda jsou baterie funkční. Výjimku tvoří např. domovní zvonek Rumba, který je napájen bateriemi, ale zvonkové tlačítko je bezbateriové – nevyžaduje žádné napájení.

TIP na bezdrátový domovní zvonek Bulik II

Moderní bezdrátový zvonek Bulik II nabízí nejen krásný design, ale najdete u něj i mnoho užitečných funkcí. Podle potřeb si vyberete ze 14 melodií, nastavíte si hlasitost zvonění, můžete využít optickou signalizaci i propojení více zvonkových jednotek s jedním tlačítkem nebo jedné jednotky s více zvonkovými tlačítky. Zvonek Bulik II využívá napájení ze zásuvky a dosah má až 350 m ve volném prostoru.

Bezdrátový zvonek BULIK II DRS-985H s hermetickým tlačítkem

Bezdrátové zvonky napájené bateriemi

U domovních zvonků, které se napájejí klasickými alkalickými bateriemi musíte dávat pozor, aby se baterie nevybily jak ve zvonkové jednotce, tak u zvonkového tlačítka. Na druhou stranu získáte přenosný zvonek, který si můžete přenést do dílny, na zahradu nebo k bazénu. Dejte si pozor při výběru baterií – pro zvonek není vhodné používat dobíjecí baterie, které mají 1,2V na rozdíl od klasických alkalických baterií, které využívají 1,5V. Mohlo by dojít k ovlivnění výkonu zvonku.

TIP na bezdrátový domovní zvonek RUMBA ST-370

Krásný bezdrátový zvonek Rumba je napájen bateriemi, ale zvonkové tlačítko je bezbateriové – nevyžaduje žádné napájení a je odolné proti vodě. Zvonek nabízí optickou signalizaci zvonění, která je vhodná pro využití osobami se zhoršeným sluchem.

Bezdrátový zvonek RUMBA ST-370

Bezdrátový zvonek do síťové zásuvky Bezdrátový zvonek BULIK II DRS-985H s hermetickým tlačítkem Bezdrátový zvonek RUMBA ST-370 Bateriový domovní zvonek SATINO ST-230

Další články:

 Hledáme posilu pro náš tým. Přijmeme obchodního zástupce s působností v celé ČR. 731504584

 

X