TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Použití bezdrátových zvonků

Některé bezdrátové zvonky umožňují variabilní pokročilé využití. například pro případ, kdy je třeba zajistit příjem vyzváněcího signálu na několika místech (garáž, dílna, sklep, oddělené patro, pracovna v odlehlejší části domu.)Nebo opačně potřebujete vyzváněcí tlačítka na několika místech kolem domu (přední a zadní vstup do domu, zvonek od příjezdových vrat...)Tyto funkce Vám spolehlivě zajistí bezdrátový zvonek BULIK.

Příklady využití bezdrátového zvonku BULIK

Jeden účastník, jeden byt : stačí jedna sada. Tzn. jeden zvonek a jedno tlačítko. Tímto způsobem funguje většina bezdrátových zvonků. Bezdrátový zvonek Bulik Vám nabízíme ve dvou variantách  - s tlačítkem IP20 (označení PDH-227) pro umístění ve vchodu, verandě apod. a s tlačítkem IP44 (označení PDH-991) pro umístění ve zhoršených podmínkách (venkovní zeď, branka apod.) Nicméně i v tomto případě je vhodné tlačítko přiměřeně chránit proti dešti.
Při umísťování zvonku a tlačítka je nutné pamatovat, že signál , který vysílá zvonkové tlačítko se šíří prostorem a prochází ke zvonku přes překážky (zdi a další stavební prvky.) Čím hustější materiál, tím větší ztráta signálu. Platí tedy, že čím blíže tlačítka (čím méně překážek pro překonání) zvonek umístíte, tím kvalitnější a jistější bude příjem signálu vyslaného ze zvonku.   

Pokud potřebujeme zajistit zvonění z několika míst, pořípadně zajistit příjem zvonění na několika místech, doporučujeme zvolit kvalitní zvonek, který tyto funkce umožňuje - bezdrátový zvonek Bulik DRS -982

Jedním tlačítkem je možné aktivovat libovolný počet zvonků (jeden vchod a několik pater či pokojů) Tzn. jedno tlačítko (PDH-227, PDH-991) a libovolný počet zvonků DRS-982. Při zazvonění jsou v činnosti všechny zvonky.

Několika tlačítky aktivovat jeden zvonek (několik vchodů, branek a jeden zvonek) Tzn. libovolný počet tlačítek PDH-227, PDH-991 a jeden zvonek DRS-982. Zvonek je uvedený v činnost z několika, různých míst.

Pak může být ještě další varianta pro více účastníků : Např. rodinný dům se dvěma, třemi a více samostatnými bytovými jednotkami. Každý si koupí sadu DRS-982K(H) a změnou vnitřního kódování se zaručí, že každý zvonek bude zvonit samostatně. Bez rušení od ostatních. Když se tato činnost neprovede, bude každé jednotlivé tlačítko aktivovat všechny zvonky. Tzn. bude se zvonit sousedům.   

Ještě zdůrazním jednu výhodu zvonku - samotný zvonek se napájí ze síťové zásuvky. Není tedy nutné kontrolovat a měnit baterie. bateriemi je napájeno pouze tlačítko. Tento způsob napájení umožňuje také umítit zvonek podle potřeb v průběhu dne.

Bezdrátový zvonek BULIK je velmi spolehlivý bezdrátový zvonek. Nákupem tohoto zvonku nebudete určitě zklamání. Kupte jeden kvalitní zvonek - nebudete muset každý rok kupovat nový .

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X