TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Osvětlení schodiště

Jak nasvítit schodiště? Jaká svítidla zvolit a jak zajistit co nejnižší spotřebu energie?

Nabízíme Vám elegantní, kvalitní, úsporná svítidla LEDIX

Velice jednoduchý a elegantní způsob nasvícení schodiště Vám umožní použití osvětlení z řady LED svítidel Ledix.

Je možné volit z několika variant a způsobů zapojení.

Uživatelsky nejpohodlnější je způsob zapojení se světly s pohybovými čidly. Světýlko s čidlem se umísťuje na začátku a na konci schodiště, případně ještě doprostřed, vyžaduje-li to situace. Mezi světýlka s čidlem se pak umisťují světla bez čidla. Světla se budou rozsvěcovat automaticky se vstupem na první schod, respektive ještě něž se na něj postavíte. Čidlo sejme pohyb a rozsvítí připojená svítidla v celé linii schodiště. Schodiště bude osvětleno po celou dobu pohybu na schodech. Po uplynutí nastaveného času osvětlení zhasne.

Výhodou tohoto řešení je jeho úspornost. Nestane se totiž, že necháte rozsvíceno. Světla sama zhasnou po uplynutí nastaveného časového intervalu (po zaznamenání posledního pohybu) a šetří tím náklady na osvětlení. Samotná spotřeba energie je velmi nízká díky použitým LED diodám značky CREE.

Další výhodou je soumrakové čidlo. Přítomnost tohoto čidla zajistí, že pokud přes den svíti na schodiště denní světlo, světýlka se vám nezapnou a opět šetří náklady. Je možné nastavit při jaké úrovni okolního osvětlení se mají světla rozsvěcovat. Volit lze alternativu od stálého svícení až po činnost po úplném setmění. Svítidla s pohybovým senzorem jsou tedy zároveň vybavena senzorem soumrakovým. Při tom soumrakové čidlo podmíňuje funkci čidla pohybového. Jinými slovy, při intenzivním denním osvětlení nespustí pohybové čidlo funkci svítidla.

Světýlka je samozřejmě možné použít také ve variantě bez pohybového senzoru. Pak se rozsvěcují klasicky vestavěným vypínačem, ke kterému jsou zapojena.

Výrobce nabízí výběr z 10 designových variant (8 kovových a 2 plastové), ve dvou verzích napětí (14 a 230 V), a 6 barevných variant povrchové úpravy.  Z tohoto počtu jsou 4 druhy s pohybovým čidlem. Je možné volit také barevnost svícení. Nejpoužívanější jsou varianty teplá nebo studená bíla. Výrobce nabízí také červené, modré, zelené a RGB svícení.  U vybraných svítidel je možné volit také rozměr 80 x 80 mm pro snadnější aplikaci do instalačních krabic o průměru 68 mm. Tato varianta je nabízená pouze v povrchové úpravě kartáčovaná ocel.

 

Máte krásné schodiště a chcete jej účelově, úsporně  a elegantně nasvítit. Pak určitě navštivte nabídku LED osvětlení LEDIX koncipovanou především pro osvětlení schodišť a chodeb.


Další články:

Hledáme koledu do našeho týmu. Pokud máte zájem o práci obchodního zástuce s působností v celé ČR a nadšení pro nové technologie, čekáme na Vás. Pište nebo volejte na 731 504 584

X