TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

wi- fi ovládání

Jednoduché ovládaní elektrických spotřebičů odkudkoliv, i ze zasloužené dovolené daleko od domova, je nyní nejen možné, ale také jednoduché a cenově dostupné. Umožňuje to systém vzdáleného ovládání SUPLA. Pomocí vašeho smartfonu máte možnost ovládat spotřebiče doma nebo v kanceláři prostřednictvím sítě wi-fi.

  • Změnilo se náhle počasí? Bylo by dobré stáhnou žaluzie a ochránit okna před kroupami a padajícími větvemi při prudké letní bouřce?
  • Nebo Vám volali sousedi, že máte otevřenou vjezdovou bránu?
  • Možná chcete z nějakého důvodu zhasnout noční osvětlení zahrady. Nebo je naopak rozsvítit.

Tohle všechno, a ještě mnohem víc, máte možnost zařídit, aniž byste se museli vrátit z výletu nebo dovolené. Prostě sáhnete do kapsy a prostřednictvím aplikace SUPLA ve vašem mobilu vše zařídíte během minutky. A dovolená může pokračovat.

Jak to uděláte?

Spotřebiče, které chcete takto ovládat musíte propojit s vašim mobilem. Ke stávajícímu ovládání (vypínače, motorek mechanického pohonu) stačí připojit ovladač, který je možné vložit přímo do krabice pod vypínač. Jedná se o malé zařízení. Tento přístroj pak přijímá prostřednictvím domácího wi-fi routeru příkazy vyslané z mobilu nebo tabletu a vykoná přijatý pokyn.

Jak by to konkrétně vypadalo u ovládání žaluzií?

Pro tento případ použijete wi-fi ovladač žaluzií SRW-01. Kromě toho potřebujete domácí wi-fi router a samozřejmě mobil nebo tablet.

Přijímač SRW-01 se namontuje ke stávajícímu motoru pohonu žaluzií nebo třeba markýzy. Stáhnete si zdarma aplikaci SUPLA z prostředí „obchod play“ do svého mobilního zařízení. Tato aplikace je v češtině.  A zřídíte si účet na cloudu.

K ovládání potřebujete pouze jedno zařízení SRW-01. Vše funguje bez nutnosti úpravy stávající elektroinstalace. Ovládat se dá i nadále také lokálními tlačítky. Teď už můžete odkudkoliv ovládat pohyb žaluzií, ať už z pohodlí zahrady nebo z hotelového pokoje.

ovládání žaluzií ovládání žaluzií mobilem

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X