TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

POZOR na přívalové deště

Hladinové relé PZM-10 zjišťuje přítomnost kapaliny (vody nebo jiné vodivé kapaliny) v místě, kde je umístěná hladinová sonda. (např. SZH-03). Systém lze využít ke spuštění alarmu při zaplavení vodou v ohrožených místech. Hladinový spínač se také instaluje v systémech ovládání a kontroly hladiny kapalin. Vnější hladinová sonda je galvanicky oddělena.

Jednotlivé sondy je možné sériově nebo paralelně spojovat
Relé se instaluje na DIN lištu a je velikosti 2-modul.
Systém začne fungovat po přivedení napájecího napětí (rozsvítí se zelená LED dioda), která kontroluje stav vnější sondy. V momentě zatopení sond kapalinou systém sepne (kontakty 11-14) a rozsvítí se červená LED dioda. Když hladina kapaliny klesne pod úroveň sondy, relé vypne (sepnuty kontakty 11-12) a červená LED dioda zhasne. Hladinové sondy lze sériově nebo paralelně spojovat. Při paralelním spojení relé zafunguje v případě zatopení kterékoliv ze sond, při zapojení sériovém je podmínkou zafungování zatopení všech sond.
Systém může spustit poplachový signál, případně zapnou čerpadlo pro odčerpávání nežádoucí kapaliny.
V období přívalových dešťů najde hladinové relé PZM-10 uplatnění nejen v domech v blízkosti vodních toků nebo v objektech postavených v lokalitách s vysokou hladinou spodní vody.
Přejeme Vám krásné léto a věříme, že i díky našim výrobkům bude bez nepříjemných problémů

Další články:

Vážení zákazníci, omezení přijatá z důvodů epidemie se postupně rozvolňují. Nicméně v zahraniční dopravě jsou pořád ještě omezení. To způsobuje prodlevy v dodávkách. Děkujeme za Vaši schovívavost a pochopení. Přes veškerá omezení uděláme vše, abychom Vám zboží doručili co nejrychleji.

 

X