TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Elektroinstalační materiál

Domovní a bytové zvonky, široký výběr vypínačů a zásuvek, LED osvětlení, interiérové osvětlení, instalační přístroje, bezdrátové ovládání, Wi-fi ovládání, prodlužovací přívody 10 A i 16 A, bubnové navijáky a mnoho dalších výrobků...

Magazín TYMPOL PLUS - rady a tipy

více článků >>

Aplikace svítidel s pohybovým čidlem

Nejběžnější aplikací LED svítidel Ledix se zabudovaným pohybovýmsenzorem je instalace na schodištích a chodbách. Umožňuje spínání světelného zdroje po detekování pohubu ve snímáné zóně.

Aplikace svítidel LEDIX s rádiovým přijímačem

Zabudovaný rádiový přijímač umožňuje bezdrátově ovládat svtidla dálkovým ovládaním

Návod k obsluze prodlužovacích přívodů

Použití i tak základního vybavení jako je prodlužovací přívod má své zásady pro bezpečné používání. V zájmu dlouhodobého a bezproblémového používání by se neměly podceňovat.

Hledáme obchodního manažera!

Dáme Ti svobodu, ale i jistotu v podobě fixního platu, firemní auto k dispozici i pro soukromé účely a prostředí firmy vyznávající zdravý rozum, kde Tě necháme si hrát :-)

Bezdrátový domovní zvonek na baterie nebo do síťové zásuvky?

Bezdrátový zvonek si většina z nás zvolí hlavně kvůli tomu, že odpadá nutnost vedení drátů a samotná instalace je velmi snadná. Domovní bezdrátový zvonek také může dobře fungovat jako přenosný alarm nebo SOS tlačítko. Výhodou je i možnost propojení více zvonků a zvonkových tlačítek.

Fotogalerie realizací

Příkladové realizace s využitím LED svítidel LEDIX v interiéru i exteriéru

Vypínače v interiéru

Vhodně vybrané vypínače pomohou doladit interiér do posledního detailu

Moderní bezdrátové zvonky  - výhody, funkce a na co si dát pozor při výběru

Bezdrátové zvonky, už podle svého názvu, nevyžadují na rozdíl od drátových zvonků propojení tlačítka a zvonkové jednotky pomocí kabelu. Tlačítko bezdrátového zvonku je napájeno bateriemi, přijímač (zvonek) může být vybaven ..

Poslední zásilky budeme odesílat 17.12. 2019.  Během vánočních svátků budeme ojednávky pouze přijímat. Přijaté objednávky budeme expedovat až v novém roce. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné dny.

 

X