Wi-Fi přijímač jednokanálový ROW-01/16A
Číst více
Kód produktu: ROW-01/16A
Dostupnost: do 10 pracovních dní dodání do 10 dnů
Máte dotaz k produktu? Zeptejte se nás..
Popis
Popis výrobku
ROW-01/16A patří do rodiny produktů pro ovládání chytré domácnosti přes Wi-Fi. Zařízení využívá cloudovou technologii SUPLA. Modul ROW-01/16A umožňuje ovládat osvětlení, zapínat a vypínat zásuvky a elektrická zařízení s výkonem až 3600 W, pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.
Vlastnosti produktu
  • Možnost ovládání elektrických zařízení s výkonem až 3600W
Parametry
Stupeň ochrany IP20
Montáž do instalační krabice 60 mm
Napájení 230 V AC
Počet kontaktů 1
Zatížení kontaktu 1 x NO 16 A / 250 V AC
Přenos Wi-Fi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Hloubka zařízení 20 mm