Prodlužovací přívod na bubnu - 50 m, PS-B2T/50/16A
Prodlužovací přívod na bubnu 50m kabelu 16A
Číst vícePopis
PS-B2T/50/16A bubnový naviják - kabel 50 m
3x1,5 16A
foto ilustrační
POZOR: Prodlužovací přívod používejte VŽDY v rozvinutém stavu. Hrozí přehřátí kabelu.
Mohlo by vás také zajímat
do 10 pracovních dní
Prodlužovací přívod na bubnovém navijáku 25m v gumě - PS-BTG/25/16A
do 10 pracovních dní
Prodlužovací přívod s gumovým kabel 50 m na bubnovém navijáku - PS-BTG/50/16A
do 7 pracovních dní
Prodlužovací přívod na bubnovém navijáku 4 zásuvky - 25 m/IP20
do 7 pracovních dní
Prodlužovací gumový přívod na bubnovém navijáku 4 zásuvky - 50m/IP44
Prodlužovací gumový přívod na bubnovém navijáku 4 zásuvky - 25m/IP44
Prodlužovací přívod na bubnovém navijáku 4 zásuvky - 50 m/IP20
Prodlužovací přívod na bubnovém navijáku - 25 m kabelu - PS-B2T/25/16A
Bezdrátové zvonky
Drátové zvonky na 8 V
Drátové zvonky na 230 V