LED svítidlo ALENA - TL6013-B-25W
Číst více
Dostupné varianty
Výrobce: Eurakles
Kód produktu: TL6013-B-25W
Dostupnost: do 14 dnů dodání do 14 dnů
Máte dotaz k produktu? Zeptejte se nás..
Popis
Stropní nebo nástěnné Led světlo TL6013-B-25W
TECHNICKÉ ÚDAJE :
příkon: 25W
teplota světla/chromatičnosti: 4000K (neutrální bílá)
světelný tok: 2100lm
úhel světla: 160 °
materiál: hliník
barva: bílá, stříbrná
krytí: IP20
napájení: AC 220-240V, 50Hz
rozměry:  547 mm, šířka : 161 mm, tl. : 31 mm
životnost: 50.000 hodin
Parametry
Barva krytu: bílá, stříbrná
Materiál krytu: hliník
Světelný tok: 2100lm
Teplota svícení: 4000K
Barva světla: neutrální bílá
Životnost  50.000h
Rozměry: 547 x 161 x 31 mm
Úhel světla : 160 °
Počet cyklů vypnout/zapnout:  40000
typ a počet LED diod  SMD 2835, 196 ks
Napájecí napětí: 220- 240V/AC, 50Hz
Výstupní výkon: 25W