TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Senzorová technika steinel

STEINEL je zavedenou značkou na evropských trzích. Neustále své výrobky zdokonaluje a nové technologie, které zavádí do své výroby přímo vyvíjí. Svítidla značky STEINEL jsou dobrou investicí do zvýšení životních standardů a v neposlední řadě do ochrany majetku.

Senzorová svítidla a osvětlení STEINEL

Jaký sortiment STEINEL nabízí?

Vnitřní senzorová stropní svítidla:
Spojují senzorovou technologii s designem. Vysokofrekvenční senzory, které jsou schované uvnitř svítidel, reagují bez zpoždění na sebemenší pohyb. Vnitřní senzorové osvětlení je skvěle navrženo pro chodby, koupelna, schodiště. Je možné je umístit na strop i na zeď. Senzorová svítidla nabízí především vyšší bezpečnost a úspory energie vynaložené na osvětlení prostoru.

Venkovní senzorové lampy:
Venkovní svítidla vhodně doplní vzhled každého domu a dá mu vyniknout při správně zvoleném osvětlení. Inteligentní svítidla se senzorem nabízejí maximální úsporu energie, pohodlí a bezpečnost v okolí Vašeho domu. Nástěnná svítidla nebo zahradní lampy s pohybovým čidlem Vám nabídnou volitelné nastavení jako je: dosah senzoru, úhel záchytu, soumrakové nastavení, časové nastavení, regulaci jasu a další.

LED reflektory se senzorem:
Skvělé osvětlení s energetickou úsporností, okamžitě jasné světlo oproti úsporným žárovkám. Pouze 30% využité energie oproti halogenovým reflektorům. Reflektory STEINEL perfektně kombinují senzorovou technologii a LED osvětlení.

Hlásiče pohybu:
Senzory STEINEL reagují na teplo vydávané osobami pohybujícími se kolem senzoru. Montáž je velice jednoduchá. Ideální je i použití pro vnitřní prostory. Spolehlivá funkčnost i za nepříznivého počasí, ochrana proti podlezení, velký dosah a úhel záchytu - to jsou jen některé výhody osvětlení značky STEINEL. Senzory pohybu dodají novou funkci a komfort v užívání také stávajícímu osvětlení.

Soumrakové spínače:
Soumrakové spínače spínají na základě míry světla v okolí čidla. Integrovaný senzor svítidlo za soumraku automaticky zapne a za svítání opět vypne.

Hlásiče pohybu pro vnitřní prostory:
Inteligentní senzory s kvalitní technologií STEINEL spínají bezdotykově a automaticky. Skvělé řešení pro všechny prostory: koupelna, kuchyně, WC, sklep, chodby, schodiště a další. Senzory a svítidla STEINEL mohou být instalované do rámečkové základny, kterou lze kombinovat i se zásuvkami. Instalaci je možná jak na omítku tak také pod omítku. Svítidla nabízejí také možnost trvalého svícení či trvalého vypnutí a to jak dočasně tak neomezeně.

 

Další články: