+420 736 632 224 Po – Pá: 8 – 14 hod.

Můj účet 0Košík
x
Registrace
Zobrazit filtr
Zavřít X

Barva

Materiál

Cena

Cena:
Min.
Max.

Výrobce

DOPRAVA ZDARMA!

Při nákupu nad 3 000,- Kč

Dvojnásobné zásuvky

Dvojnásobné a vícenásobné zásuvky rozšiřují možnosti připojení spotřebičů do elektrické sítě. V naší nabídce se najde luxusní zásuvka dvojnásobná s dřevěným nebo chromovým rámečkem i dvojitá zásuvka v klasickém bílém provedení.

Číst více

Elektrické dvojzásuvky do domu i na zahradu

V případě, že nám na připojení spotřebičů nestačí jednoduchá zásuvka, je ideálním řešením zásuvka dvojnásobná. Dvojzásuvka do domu i na zahradu představuje praktické a všestranné využití elektrické energie v různých částech vašeho domova, a to včetně venkovních prostorů. 

Hodí se všude, kde očekáváte zapojení více elektrických spotřebičů do elektrické sítě jako například v obývacím pokoji či v kuchyni. V případě venkovní dvojzásuvky na omítku nezapomínejte na to, že musí mít ochranný kryt. 

Vlastnosti a výhody dvojzásuvek 

  • Možnost připojení více spotřebičů - díky dvojnásobné zásuvce můžete připojit více elektrických zařízení současně, což je praktické v místech, kde je omezený prostor. 
  • Optimalizace prostoru - dvě zásuvky v jedné šetří prostor na zdi. Záleží však na jejich uspořádání. Můžete si vybrat dvojzásuvku klasik, dvojzásuvku vodorovnou či dvojzásuvku pootočenou. 
  • Hodí se do všech prostorů - jsou vhodné pro různá prostředí, kde je potřeba efektivní elektrické připojení pro více spotřebičů. 
  • Design - jsou navrženy s ohledem na estetiku a design, což přispívá k celkovému vzhledu interiéru. 
  • Široký výběr barev a materiálů - na trhu jsou k dispozici dvojzásuvky nejrůznějších barev a materiálů. S nabídkou Tympol Plus můžete zásuvky ladit tak, jak potřebujete. Můžete si vybrat dvojzásuvku černou, bílou nebo v dřevěném dekoru.  
  • Dodatečná instalace - pro instalaci elektrické dvojzásuvky na zeď není potřeba předělávat rozvody. 

Trojzásuvka

V některých případech nemusí dvojnásobná zásuvka stačit a je potřeba připojit více elektrických zařízení. V tuto chvíli je ideálním řešením trojzásuvka na zeď

Zapojení dvojzásuvky a trojzásuvky 

Při zapojování je klíčové dodržovat příslušné elektrické normy a držet se schématu zapojení dvojzásuvky, aby byla zajištěna bezpečnost a správná funkce zásuvky. 

Pokud nemáte se zapojováním zásuvek zkušenosti a schématu zapojení dvojnásobné nebo trojnásobné zásuvky nerozumíte, obraťte se na zkušeného elektrikáře, který vám všechny zásuvky odborně zapojí.

Seřadit:

Zobreno 36 produktů z 41

Počet na stránku: 12 24 48

do týdne dodání do týdne

Zásuvka dvojnásobná Magic - grafit

3 varianty

282,- Kč včetně DPH

Detail

do týdne dodání do týdne

Zásuvka dvojnásobná Magic - černá

3 varianty

282,- Kč včetně DPH

Detail

do týdne dodání do týdne

Zásuvka dvojnásobná Magic - buk grafit

420,- Kč včetně DPH

Detail

do týdne dodání do týdne

Zásuvka dvojnásobná Magic - wenge písek

420,- Kč včetně DPH

Detail

do týdne dodání do týdne

Zásuvka dvojnásobná Magic - mahagon měď

420,- Kč včetně DPH

Detail

Zobreno 36 produktů z 41

1 2