TYMPOL Plus s.r.o.

Zboží v košíku: 0

Filtrování produktů

Newsletter:

Novinky a akce na Váš e-mail

Nepropásněte žádnou akci
v našem e-shopu.
Přihlaste se k odběru
NEWSLETTERU
a buďte v obraze...

Informace o zpracování osobních údajů

Reklama:

Světla do kanceláře

LUSTRY DO KANCELÁŘE VÁM UPRAVÍME podle požadavků

Vybírejte osvětlení do kanceláře podle toho, jakou činnost zde pravidelně vykonáváte. Světlo v kanceláři lze vyřešit pomocí stropního osvětlení, nástěnných svítidel, stojacích i stolních lamp. V naší nabídce najdete stylová, retro, extravagantní i moderní svítidla do kanceláře.

Přečíst více informací >
Zobrazit produktů: 12 | 36 | 72 | 96

Osvětlení do kanceláře | Tympol Plus

Zobrazeno: 1 - 2 z 2

LED lampička Largo

LED lampička Largo

kód: 5312B

5 variant

1 699,- Kč (včetně DPH)

LED lampička Largo

LED lampička Largo

kód: 5311B

5 variant

1 699,- Kč (včetně DPH)

Světla do kanceláře


Svítidla v kanceláři musí být především praktická

Před výběrem osvětlení do kanceláře se nejprve zamyslete, jakou práci zde budete vykonávat. Pracujete na počítači, píšete texty, čtete dokumenty, kreslíte plány nebo spíše pořádáte schůzky?

Pro příjemné pracovní prostředí volte osvětlení se svítivostí 300–500 luxů a s „denním“ bílým světlem, které je pro práci nejvhodnější. Abyste se vyhnuli únavě očí, volte dostatečné osvětlení.

Stropní svítidlo by mělo dodávat dostatek světla celé kanceláři. Abyste si nestínili pracovní plochu na stole, doplňte lustr vhodnou stolní lampou, která by měla být nastavitelná, abyste si mohli upravit směr osvětlení podle potřeby, případně si nasvítit dokumenty a texty. Pro vytvoření atmosféry během pracovních schůzek můžete zvolit také praktické stojací lampy nebo nástěnné osvětlení.

Využití v kanceláři naleznou i stmívatelná světla a světla na dálkové ovládání, která využijete například při promítání prezentace.

Abyste se vyhnuli vysokým nákladům za elektřinu, volte spíše LED osvětlení, které je úsporné a kvalitní. Pro celkové sladění, volte osvětlení v jednom designu. V naší nabídce najdete osvětlení v mnoha stylech. Pro kanceláře s dřevěnými doplňky doporučujeme osvětlení v retro stylu. Moderní kanceláře zase vyžadují elegantní osvětlení z jednoduchými křivkami.

Ukázka realizací osvětlení do kanceláře

Galerie realizací lustrů a svítidel v restauracích, hotelech, veřejných budovách a dalších.

V případě zájmu o zhotovení speciálního světla nebo vybavení vlastní restaurace či penzionu svítidly z některé série, nás neváhejte kontaktovat.