Zvonek školní

Školní zvonek DNT-212D

Zvonek školní / alarmový   24V, 230V elektromechanický zvonek, červený kovový lakovaný kryt o průměru - ø 150 mm, strojek zvonku v krytí IP44, součástí balení také sada hmoždinek a vrutů, ideální pro školy nebo jako signalizační alarm, hlasitost zvonění: cca. 102 dB, ukázka vyzváněcíjho tónu: Melodie zvonku v MP3 váha 1000 g, rozměry zařízení: 160 x 150 x 90  mm   TECHNICKÁ DATA   Hlasitost 102...

Vaše cena: 2 042,00 Kč

Zvonek školní malý DNT-212M

Zvonek školní / alarmový   24V, 230V Výrobce: Zamel Napájecí napětí - 24V stř nebo 230V  stř Výkon zvonku (výkon použitého transformátoru) - 0,4A Hlasitost - 93 dB, klasický elektromechanický,hlasitý zvuk viz.ukázka -  Melodie zvonku v MP3 Provedení - kovová lakovaná miska o průměru 150mm, strojek zvonku v krytí IP44, součástí balení také sada hmoždinek a vrutů, rozměry (mm) - 160x150x90, váha(g) - 1000 Nejhlasitější zvonek na trhu, vhodný do škol, velkých prostranství či jako...

Vaše cena: 1 586,00 Kč

Elektronický školník

Elektronický školník EW-01 Popis Elektronický školník je kompletní systém řídící práci školních zvonků, využívající  zařízení  SDM-10. Zařízení je určeno pro modernizaci nebo vytvoření nových zvonkových instalací. Systém EW-01 je vybaven jističem, zvonkovou řídící jednotkou, paralelními čidly, speciálními řídícími svorkami umožňujícími spuštění režimu zkrácených vyučovacích hodin a poplachovým tlačítkem spouštějícím akustickou signalizaci. Základní jednotkou je ovládač školního zvonku...

Vaše cena: 5 203,00 Kč

E-shop zvonky domovní

Na našem E-shopu s domovními zvonky prezentujeme také zvonky školní. Školní zvonky máme ve dvou velikostech. Vyznačují se především velkou hlasitostí zvonění. Lze instalovat také jako alarm.

Modernější úpravou je sada instalačních prřístrojů - "ELEKTRONICKÝ ŠKOLNÍK", který po předchozím naprogramování zajisté mnohé z poviností školníka.

 

 

V případě dotazů na konkrétní řešení se na nás neváhejte obrátit.

Školní zvonky je možné instalovat ve výrobních halách a průmyslových provozech. Podobně jako ve školách je možné naprogramovat zvonění upozoňnující na zahájení / ukončení výroby, upozornění na plánovanou pauzu apod.

Nedílnou součástí školního vyučování je zvonění. Zvonění na vyučovací hodinu, na které se nikdo netěší a zvonění na přestávku, které je toužebně očekáváno od první minuty vyučování.
Nabízíme velmi hlasité školní zvonky ve dvou provedením: malý  o průměru 15 cm a velký o průměru 23 cm, na 8V nebo na 230 V.

Elektronický školník je programátor zvonění doplněný dalšími funkcemi. Jedná se o sestavu elektronických přístrojů, které zajistí zvonění ve správnou chvíli. Vyměňte svéjho školníka. EW-01 je přesnější, levnější a spolehlivější.

Zvonkové transformátory

 


www.tympolplus.cz